Trešdiena, 23. septembris Vanda, Veneranda, Venija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Mazo un vidējo komercsabiedrību konkursā atbalstu saņems 15, nevis 16 projekti

Mazo un vidējo komercsabiedrību konkursā atbalstu saņems 15, nevis 16 projekti
Foto: liepajniekiem.lv
16.03.2017 15:11

liepajniekiem.lv

Šodien, 16.martā, notikušajā Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti atbalstīja Mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansējuma sadali. Pieņemtais lēmums paredz, ka 2017.gadā mazo un vidējo komercsabiedrību (MVK) projektu līdzfinansēšanas konkursā tiks atbalstīti 15, nevis 16 projekti, kā ieteica eksperti un kā pagājušajā ceturtdienā izskanēja pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē, portāls uzzināja pilsētas domes sēdē.

Kopumā tika iesniegti 32 projekti, par kopējo summu 768 677 eiro. 15 atbalstāmo projektu kopējās izmaksas ir 299 408 eiro, pašvaldības kopējais finansiālais atbalsts visiem izvēlētajiem projektiem ir 65 000 eiro. Realizējot atbalstītos projektus, paredzēts izveidot 48 jaunas darba vietas, radīt jaunus tūrisma un atpūtas objektus, piedāvāt jaunus pakalpojumus un produktus, tādējādi sekmējot pilsētas sociāli ekonomisko situāciju.

MVK projektu līdzfinansēšanas konkursā pēc uzņēmēju prezentāciju noklausīšanās un iesniegto projektu izvērtēšanas ekspertu komisija bija nolēmusi atbalstīt 16 projektus. Kā noskaidroja portāls, 16.projekts, kurš tomēr nesaņems atbalstu, ir SIA ”Projekt 1” un Jura Skudrīša iesniegtais projekts.

Kaut ekspertu komisija šim projektam bija paredzējusi maksimālo atbalstu 10 000 eiro apmērā, domes sēdē deputāti lēma šim projektiem līdzfinansējumu nepiešķirt, jo konkrētā uzņēmuma saistītajiem uzņēmumiem ir nekustamā īpašuma nodokļu parāds. Minētā uzņēmuma paredzētā līdzfinansējuma summa – 10 000 eiro – tiks novirzīti MVK projektu līdzfinansēšanas konkursa otrajai kārtai.

Otro kārtu paredzēts izsludināt pēc budžeta grozījumu apstiprināšanas, kurā projektu līdzfinansēšanas konkursam plānots piešķirt papildus 25 000 eiro.

Otrās kārtas līdzfinansējums attiecīgi tiek plānots 35 000 eiro apmērā, bet 2017.gadā MVK projektu līdzfinansēšanas konkursam kopējā atvēlētā summa tiek plānota 100 000 eiro apmērā.

Projekti, kuri saņems atbalstu:

 

Uzņēmums 

Projekta mērķis

Projekta kopējā summa

Plānotās jaunās darba vietas

Ekspertu komisijas ieteiktais finansējums

1.

SIA BB Taka

Izveidot jaunu tūrisma objektu –  baskāju taku Beberliņu teritorijā. Finansējums nepieciešams materiālu iegādei, servisa mājiņas iegādei un tehnikas iegādei.

17 061

5

7 500

2.

SIA ANKIA

Attīstīt atpūtas iespējas ar naktsmītnēm Atteku salā. Finansējums nepieciešams bio kanalizācijas un sanmezgla izveide, elektroinstalizācijas un apkures izveide, krasta stiprināšanas darbiem. 

20 000

6

3 500

3.

SIA AB Galdnieks 

IMOS-CD/CAM programmatūras iegāde un šī inovatīvā produkta ieviešana uzņēmumā, piesaistot un apmācot jaunus darbiniekus. Finansējums nepieciešams programmatūras, saistīto palīgiekārtu iegādei un darbinieku apmācībām.

21 628

1

6 000

4.

SIA E-Team

Izveidot aktīvās atpūtas vietu Brīvības ielā 180. Finansējums nepieciešams kempinga mājiņu iegādei, elektrodēļu un bateriju iegādei, piknika vietu iekārtošanai, ūdens tramplīna izveidei, tilta rekonstrukcijai.

42 955

3

7 500

5.

SIA KAROSTAS CIETUMS

Karostas cietuma pagalmā uzstādīt no vēja un lietus pasargātu terasi ēdināšanas vajadzībām un izveidot jaunu aktīvā tūrisma piedāvājumu – vēsturisko kauju sižetu izspēles. Finansējums nepieciešams materiālu, aprīkojuma, inventāra iegādei, terases uzstādīšanai un vēsturisko spēļu infrastruktūras izveidei.

13 000

3

2 500

6.

SIA WOOLY WORLD

Izveidot ražotni Liepājā – sertificētu, videi draudzīgu bērnu rotaļlietu un drēbīšu ražošanai. Finansējums nepieciešams ražošanai nepieciešamo iekārtu iegādei (šujmašīnas u.c.).

26 715

8

10 000

7.

SIA Boards Unlimited

Iegādāties elektriskas pārvietošanās ierīces “WildWheel” (vienriteņa dēlis) vadības kontroles sistēmas plati un veikt kontroles programmas izstrādi. Finansējums nepieciešams WildWheel vadības kontroles sistēmas plates iegādei un sistēmas izstrāde.

12 000

2

2 500

8.

SIA RSB

Izveidojot moduļtipa kafejnīcu, kas darbotos paralēli uzņēmuma jau realizētajai pludmales teltij. Finansējums nepieciešams materiālu iegādei moduļtipa kafejnīcas siltināšanai un logu konstrukcijas izveidei.

54 428

10

4 000

9.

SIA Forest Lion

Paplašināt dizaina priekšmetu ražotni, veicot kosmētisko remontu un iegādājoties sietspiedes iekārtu. Finansējums nepieciešams kosmētiskajam remontam, iekārtu un aprīkojuma iegādei

5 217

1

2 500

10.

SIA ZULU IT

Jaunas aktīvās atpūtas un izklaides vietas – izmukšanas istabas “Kambaris” izveidošana. Finansējums nepieciešams aprīkojuma, inventāra iegādei un mārketinga pasākumiem.

11 715

2

2 500

11.

SIA Sense Media

Mērķis uzlabot tehnisko bāzi animāciju izstrādes pakalpojuma attīstīšanai un jaunas darba vietas nodrošināšanai. Finansējums nepieciešams datortehnikas iegādei.

5 501

1

2 500

12.

Lāsma Jansone

Mašīnizšūšanas pakalpojumu paplašināšana. Finansējums nepieciešams izšūšanas mašīnas iegādei.

6 500

1

2 500

13.

SIA FrondaLV

Ieviest picu piegādes pakalpojumu palielinot picu pieprasījumu. Finansējums nepieciešams jaudīgāku iekārtu (krāšņu) iegādei, automašīnas iegādei un mārketinga pasākumiem. 

19 130

2

3 000

 

 

 

 

 

 

14.

SIA BB WakePark

Piedāvāt jaunu pakalpojumu – ūdens prieku parks. Finansējums nepieciešams piepūšamo elementu, ūdens bumbu un drošības vestu iegādei.

30 879

2

3 500

15.

SIA Kut.Sound

Trīs dimensiju (3D) skaņas ierakstu, apstrādes un binaurālā audio ierakstīšanas studijas izveide Liepājā. Finansējums nepieciešams aprīkojuma iegādei.

12 679

1

5 000

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz