Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Meklēs jaunu komandu

Meklēs jaunu komandu
Foto: Egons Zīverts
12.12.2018 07:03

"Kurzemes Vārds"

Kafejnīca “Rietumkrasts” Karostā pie Ziemeļu mola šobrīd ir slēgta, pie durvīm par to liecina attiecīgs uzraksts un paziņojums, ka telpas iznomā. Kafejnīcas īpašnieks Vilmārs Bogdanovs “Kurzemes Vārdam” stāsta, ka cerot uz iespējām atsākt darbību pavasarī, taču pagaidām neesot iespējams atrisināt darbinieku problēmu.

“Kā četros kļūst tumšs, tā cilvēku nav,” situāciju kafejnīcā darbdienās raksturo V. Bogdanovs, “ir baigi grūti. Bet sestdienās un svētdienās nevaram strādāt, jo nav darbinieku. Bija un visi aizgāja. Cilvēki nevar strādāt tikai nedēļas nogalēs, neko arī tā nenopelna.” Pagājušajā gadā kafejnīca bija atvērta arī ziemā, taču tikai sestdienās un svētdienās. “Mocījāmies,” par to saka “Rietumkrasta” saimnieks. “Vasarā kafejnīcu atvērsim. Meklēsim jaunu komandu. Pašlaik varam iznomāt telpas pasākumiem.”

Šoruden kafejnīcas ēkā ievilkta kanalizācija un ūdens, tāpēc varēja atteikties no vienreiz lietojamo trauku izmantošanas. “Viss mums tagad ir, pat tualete iekšā ir, varētu strādāt,” saka V. Bogdanovs. Viņaprāt, būtu labi, ja saimniekot “Rietumkrastā” pieteiktos “kāda komanda, kas grib paņemt”. “Tur ir jāstāv klāt, jābūt ar sirdi klāt. Ja gribētu, varētu noturēties arī ziemā.”

Liepājas centra pludmalē jaunu bāru atver tieši ziemas sezonā. “Tur cilvēki var kājām aiziet,” norāda V. Bogdanovs, “pie mums nevar kājām atnākt, turklāt ir tumsa, ceļš neapgaismots. Kā tikai stiprāks vējš vai slapjdraņķis, tā nenāk neviens.”

Kafejnīcu “Rietumkrasts” Karostas pludmalē atvēra 2017. gada martā, un tā ātri ieguva popularitāti kā vieta ar unikālu ainavu aiz stiklotajiem logiem.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli