Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Parka ielā būvē vairumtirgotavu

Parka ielā būvē vairumtirgotavu
Foto: Egons Zīverts
19.10.2016 07:15

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Parka ielā 11, kaimiņos lielveikalam “Depo”, top Kurzemē vienīgā vairumtirgotava “Promo Cash&Carry”. Ēka būs 3000 kvadrātmetru plaša, un tajā iepirkties varēs uzņēmumi vai to pārstāvji – juridiskas personas, tikai vairumbāzes pastāvīgie klienti – “Kurzemes Vārdam” pastāstīja SIA “Promo Cash&Carry” mārketinga vadītāja Irina Cvetkova.

Pašlaik tas vēl ir tikai būvlaukums, kurā inženierkomunikācijas ierīko vietējais uzņēmums “Būvmehanizācija”. Ģenerālbūvnieks ir SIA “Bukoteks”, bet būvdarbu pasūtītājs – SIA “Sanitex Latvia”. “Promo Cash&Carry” būs telpu īrnieks. 

Vairumtirgotavā pārdos tikai preces lielos iepakojumos – simt gramu konfekšu nopirkt nevarēs. “Nē, pa diviem kilogramiem,” saka I. Cvetkova, “mēs būsim tieši priekš tām mazajām bodītēm, lai uzņēmējiem nav jābrauc tālu uz vairumbāzēm. Pārdosim arī restorāniem un viesnīcām. Sortiments būs specifisks, piemēram, gurķi desmit litru burkās un tā tālāk,” viņa noraida bažas, ka vairumbāze būs pārāk bīstams konkurents mazo veikalu īpašniekiem.

“Promo Cash&Carry” veikalu tīklam Baltijas valstīs ir 15 veikali: desmit Lietuvā, četri Latvijā, viens Igaunijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli