Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

SEZ valdi pamet Kronbergs, papildina Vilnītis un Burņevskis

SEZ valdi pamet Kronbergs, papildina Vilnītis un Burņevskis
Foto: liepajniekiem.lv
16.05.2019 14:53

liepajniekiem.lv

Šodien, 16.maijā, notikušajā Liepājas pilsētas domes sēdē tika pieņemti lēmumi izdarīt izmaiņas Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdē.

Viens no pieņemtajiem lēmumiem paredz atbrīvot kā Liepājas pilsētas domes izvirzīto pārstāvi Ģirtu Kronbergu no Liepājas SEZ valdes locekļa amata. Ģ.Kronberga vietā stāsies Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Ģ.Kronbergs tika iecelts Liepājas SEZ valdē kā Liepājas pilsētas domes pārstāvis. Taču pērn rudenī pēc tam, kad eksliepājnieks Reinis Točelovskis nāca klajā ar paziņojumu, ka Ģ. Kronbergs pirms pašvaldību vēlēšanām līdzdarbojies nomelnošanas kampaņā pret ilggadējo Liepājas mēru Uldis Sesku, viņš vispirms atkāpās no vicemēra amata un vēlāk arī nolika deputāta mandātu. 

Kā Liepājas komersantu pārstāvis Liepājas SEZ valdē iecelts Juris Burņevskis.

Tāpat deputāti, izskatot J.Burņevska 2019.gada 13.maija iesniegumu, kurā viņš lūdza sniegt atļauju savienot Liepājas SEZ valdes locekļa amatu ar SIA ”Les Trans” valdes locekļa amatu, SIA ”Grenoil” valdes locekļa amatu, a/s ”LBA Holding” padomes locekļa amatu un SIA ”LVCT” valdes locekļa amatu, pieņēma lēmumu ļaut J.Burņevskim apvienot šos amatus. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli