Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Sumina lielākos nodokļu maksātājus, ”UPB” – 2017.gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Kurzemē

Sumina lielākos nodokļu maksātājus, ”UPB” – 2017.gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Kurzemē
Foto: VID
06.04.2018 09:00

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

5.aprīlī svinīgā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2017.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit dažādās nominācijās, portālam pastāstīja VID Sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste Evita Teice-Mamaja. Sumināto vidū ir arī mūspuses uzņēmumi.

Kā pasākumā atzina VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā: ”Galvenais kritērijs, par kuru vēlos pateikt paldies ne tikai svētkos, bet arī ikdienā – godprātīga attieksme pret valsti un iedzīvotājiem. Latvija šogad svin simtgadi, savukārt, VID tā ir 25.gadu jubileja. Šajā laika posmā ir attīstījusies gan mūsu valsts, gan uzņēmējdarbības vide. VID ir gājis kopsolī ar uzņēmējiem, pilnveidojis sniegtos pakalpojumus. Valsts sektorā strādājošajiem un uzņēmējiem ir svarīgi turpināt augšupeju vienotā kopsolī vismaz nākamos 100 gadus!”

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola atzina: ”Man, kā mērķtiecīgam cilvēkam, vistuvāk pie sirds ir tie, kuri savu patriotismu pauž darbos. Iespējams viscildenākais darbs, ko dara īstens savas valsts patriots – viņš godīgi maksā nodokļus. Sumināsim tos, kuri neslēpj algas aploksnē un rūpējas par savu darbinieku sociālo nodrošinājumu. Paldies, ka jūs esat izvēlējušies par savu uzņēmējdarbības vietu Latviju!”

Balvas un atzinības rakstus saņēma 2017.gada lielākie nodokļu maksātāji dažādās nominācijās, tostarp mūspuses uzņēmumi. AS ”UPB” saņēma balvu kā 2017.gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā. Savukārt SIA ”VECVAGARI M” kā 2017.gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā mazo nodokļu maksātāju grupā.

”Arī šogad lielākajiem nodokļu maksātājiem tika pasniegtas īpaši šim gadījumam darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols – plaukstošs koks, kuram, lai augtu, ir vajadzīgas dziļas saknes un zemes spēks, bet, lai vairotu savu varenumu, – svarīga vēlme un spēja tiekties pret debesīm un augstākiem horizontiem,” skaidro Evita Teice-Mamaja: ”Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.”

Lielākie nodokļu maksātāji tika godināti jau 21.gadu. Svinīgais pasākums norisinājās VID administratīvajā ēkā, klātesot arī VID sadarbības partneru –  Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un  Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas pārstāvjiem.

Evita Teice-Mamaja piebilst, ka aprīlī tradicionāli tiks izsūtītas VID pateicības vēstules tiem nodokļu maksātājiem, kuri 2017.gadā veikuši ievērojamas iemaksas valsts budžetā, kam bijusi godprātīga un atbildīga attieksme pret nodokļu saistību izpildi un sekmīga līdzšinējā sadarbība ar nodokļu administrāciju.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli