Trešdiena, 21. oktobris Severīns, Urzula
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

UPB holdinga pirmā pusgada konsolidētais neto apgrozījums sasniedzis 34,9 milj. latu

UPB holdinga pirmā pusgada konsolidētais neto apgrozījums sasniedzis 34,9 milj. latu
31.07.2007 10:32

0

Atslēgvārdi

UPB holdinga (UPB) konsolidētais neto apgrozījums 2007. gada pirmajā pusgadā sasniedzis 34,9 milj. latu , kas ir par 78 % vairāk nekā 2006. gada pirmajā pusgadā. 2006. gadā kopā UPB konsolidētais neto apgrozījums bija 52,6 milj. latu, kas ir par 35% vairāk nekā 2005. gadā. Apgrozījuma pieaugumu būtiski veicinājušas aktivitātes eksporta tirgos, nozīmīgu projektu realizācija ārvalstīs, kur klientiem piedāvāta holdinga uzņēmumu ražoto metāla konstrukciju, dzelzsbetona un stikloto konstrukciju projektēšana, piegāde un montāža. Šogad pabeigts darbs pie vairākiem lieliem objektiem Norvēģijā – Fredrikstadas stadiona, Sandenfjord stadiona, dzīvojamo māju kompleksa Ārendālā; Dānijā – karaliskās bibliotēkas Kopenhāgenā, tirdzniecības centra Ostbrocentret; Islandē – Hraunvallas skolas, Zviedrijā – daudzdzīvokļu kompleksa Brunneby-Hälla un citiem.

Turpinās darbs pie tādiem objektiem Norvēģijā kā naftas platformu tehnoloģiju rūpnīcas un tirdzniecības centra Kophollen, daudzfunkcionālā kompleksa Trim Tower Stavangerā; Zviedrijā – atkritumu pārstrādes rūpnīcas Tidaholm Brenslen, iepakojumu rūpnīcas CC Pack, iepirkšanās centra Putten, Stokholmā; Dānijā – daudzfunkcionālā kompleksa Ostbrogrunden, Kopenhāgenā un citiem objektiem. Noslēgta vienošanās par metāla un dzelzsbetona konstrukciju piegādi un montāžu apjomīgam projektam Zviedrijā – universitātes Pedagogikum Upsalā.

UPB NAMS šā brīža nozīmīgākie projekti Latvijā ir Užavas alus jaunās ražotnes būvniecība, DALP 5. vidusskolas II kārtas projektēšana un būvniecība, Liepājas pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas rekonstrukcija, kā arī sporta haļļu būvniecība Madonā, Talsos, Priekulē un Liepājā (Liepājas Olimpiskais centrs).

Saskaņā ar 2007. gadā stratēģisko plānu nopietna attīstība notiek visās UPB uzņēmumu grupās. Investīcijās kopā šogad tiks ieguldīti ap 10 milj. latu, kas galvenokārt tiks izlietotas eksporta attīstībā, jaunu ražotņu būvniecībā, paplašinot un modernizējot esošo ražotņu tīklus.

AILE grupa patreiz turpina būvniecības darbus pie jaunās stikloto konstrukciju ražotnes Stiklu Centrs Liepājā. Septembra sākumā rūpnīcu plānots nodot ekspluatācijā un uzsākt tās darbu. Augusta sākumā uzsākta AILE grupas PVC, alumīnija un stikloto konstrukciju Stiklu Centrs ražotnes būvniecības 1.kārta Daugavpilī. Rūpnīca darbu plāno uzsākt 2008.gada pavasarī.

MB BETONS grupa, paplašinot transportbertona ražotņu tīklu visā Latvijas teritorijā, patreiz veic sagatavošanās darbus pie jauno transportbetona ražotņu būvniecības – Saldū, Ventspilī, Rēzeknē un Ādažos. Patlaban notiek būvniecības darbi pie SALDUS MB rūpnīcas un projektēšanas darbi pie VENTSPILS MB, ĀDAŽU MB un RĒZEKNES MB ražotnēm. Šā gada septembrī plānots uzsākt SALDUS MB rūpnīcas darbu, bet gada nogalē darbu uzsāks arī pārējās trīs rūpnīcas. Paplašinot betona ražotņu tīklu, uzņēmums paralēli strādā arī inerto materiālu jomā, veidojot grants karjeru izstrādes tīklu, kā arī attīstot būvgružu pārstrādi. 2007. gadā plānots izveidot jaunus uzņēmumus Vidzemē. 2007. gadā MB BETONS grupa ir uzsākusi jaunā produkta – pilnsaliekamo dzelzsbetona konstrukciju ražošanu un strādā pie saliekamo dzelzsbetona paneļu māju sēriju attīstības, pēc kurām ir pieprasījums Latvijā un eksporta tirgos. Veiksmīgi realizēti projekti Ogrē un Liepājā.

UPB starptautiskā struktūrvienība UPB ENERGY grupa aktīvi turpina darbu enerģētikas jomā. Jaunajā Liepājas ražotnē ir pilnībā pabeigtas 2 koģenerācijas stacijas ar 140 kW un 90 kW jaudu, paralēli ražotnē tiek testēti jauni moduļi ar atšķirīgu jaudu. Šobrīd tiek ražota konteinera tipa koģenerācijas stacija ar 140 kW jaudu, kas paredzēta Liepājas slimnīcai. No Vācijas jau saņemti 3 dzinēji, lai uzsāktu ražošanu 2 ar biogāzi un 1 ar dabasgāzi darbināmai koģenerācijas stacijai. Izstrādājot Liepājā ražojamos modeļus, vērā tika ņemti UPB ENERGY grupas Vācijas uzņēmuma UPB GmbH servisa speciālistu — praktiķu ieteikumi un ilggadīgā praksē gūtā pieredze. UPB GmbH turpina aktīvi darbu koģenerācijas staciju servisa jomā Vācijā, servisa objektu skaits pa visu tās teritoriju jau pārsniedz 150.

RK METĀLS grupas modernizētajā ražotnē Grobiņā, kuras kopējā platība pēc modernizācijas ir 13700 m2 un kurā uzstādītas Eiropā ražotas modernas tehnoloģijas, dod iespēju vienīgajiem Latvijā ražot un piedāvāt produkciju, kas īpaši pieprasīta Skandināvijas valstīs – dažādas sarežģītības un konfigurācijas profilus, kuriem ir visplašākais pielietojums, kas ļauj veidojot ēku pārsegumus ar unikālu, tikai konkrētam objektam paredzētu konstrukciju. RK METĀLS grupa 2007. gadā ir uzsākusi piedāvāt standartizētus metāla angārus, kas plaši pielietojami lauksaimniecībā un citu nozaru uzņēmējiem.

AS UPB holdinga 16 gadu darbības laikā izveidots 31 uzņēmums un ražotnes, kas apvienotas pastāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās: AILE grupa, MB BETONS grupa, UPB NAMS grupa, RK METĀLS grupa, UPB ENERGY grupa, H&L studija, Štein lifti, Arhitekta U.Pīlēna birojs u.c.

AS UPB holdingā strādājošo skaits šobrīd sastāda vairāk kā 1400 darbiniekus.

Mārketinga un sabiedrisko attiecību departaments
AS UPB pārstāvniecība Rīgā

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz