Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Aizdegas fritējamais katls, cietis cilvēks

Aizdegas fritējamais katls, cietis cilvēks
Foto: Ģirts Gertsons
30.03.2018 17:21

liepajniekiem.lv

Šodien, 30.martā, ap četriem pēcpusdienā portāls saņēma vairākus satrauktu liepājnieku zvanus, jo Grobiņas virzienā ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signāliem aiztraucās liels skaits operatīvo transportlīdzekļu – 7 ugunsdzēsēju glābēju ekipāžas, 3 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ekipāžas, kā arī vairāki policijas auto.

VUGD Kurzemes reģiona brigādes pārstāve Anete Strazdiņa portālam telefonsarunā atzina, ka pulksten 16.02 saņemts izsaukums uz Grobiņas novada Dubeņiem, kur, kā liecināja saņemtā sākotnējā informācija, kādā ēkā noticis sprādziens.

Pats par sevi saprotams, ka pēc šādas informācijas saņemšanas uz izsaukuma vietu steidz liels glābēju un citu operatīvo dienestu vienību skaits.

Taču, kā izrādījās, trauksme bija lielāka par skādi. ”Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ēkā nav noticis nozīmīgs sprādziens, bet ir dedzis fritējamais katls 1 m2 platībā,” stāsta Anete Strazdiņa.

Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās. Taču ugunsgrēkā cietis cilvēks, vēsta VUGD rīcībā esošā informācija. Cietušais nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)