Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Apšaudes izmeklēšanā gaida palīdzību no ārvalstīm

Apšaudes izmeklēšanā gaida palīdzību no ārvalstīm
Foto: Ģirts Gertsons
08.05.2019 07:06

liepajniekiem.lv

Policija joprojām turpina izmeklēt pagājušā gada 30.septembrī Aizputes novada Lažas pagastā pie viesu nama ”Lejasraķi” notikušo apšaudi, kurā cieta trīs cilvēki. Pagaidām gan kriminālprocesa gaitā nav ne aizturēto, ne arī aizdomās turamo personu, atzīst Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Ilze Jurēvica.

”Kriminālprocesā turpinās aktīva izmeklēšana,” viņa skaidro: ”Izmeklētāju rīcībā esošā informācija tiek rūpīgi pārbaudīta un tiek veiktas visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības nozieguma atklāšanai, tostarp vairākām ārvalstīm nosūtīti tiesiskās palīdzības lūgumi.”

”Kā iepriekš publiski esam apstiprinājuši, izmeklēšanas laikā gūtie pavedieni norāda uz to, ka notikušais ir starptautiskas nozīmes noziegums, Latviju, kā teritoriju, izmantojot nozieguma izdarīšanai.”

”Šobrīd kriminālprocesā nav aizturēto personu, tāpat arī nevienai personai nav piemērots aizdomās turētā statuss,” atzīst Valsts policijas pārstāve, norādot, ka izmeklēšanas interesēs šobrīd policija nevar sniegt plašākus komentārus: ”Tiklīdz būs publiski sniedzama informācija par izmeklēto kriminālprocesu, mēs informēsim.”

Portāls jau informēja, ka apšaudē Lažas pagastā pie svara korekcijas centra ”Academy Vitality” cieta trīs ārvalstu pilsoņi – sieviete un divi vīrieši. Viņi bija guvuši dažādus miesas bojājumus un tika nogādāti slimnīcā.

Tāpat jau ziņots, ka tūdaļ pēc notikušā policijā par notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 118.panta otrās daļas un 15.panta ceturtās daļas – par slepkavības mēģinājumu vainu pastiprinošos apstākļos.

Policija atzīst, ka nodarījumā tiek saskatītas pasūtījuma slepkavības mēģinājuma pazīmes, tā I.Jurēcica.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)