Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Papildināts (11:35) – Asfaltā ielūzušais gružu vedējs veiksmīgi izcelts

Papildināts (11:35) – Asfaltā ielūzušais gružu vedējs veiksmīgi izcelts
Foto: liepajniekiem.lv
05.06.2017 09:45

liepajniekiem.lv

Šorīt, 5.jūnijā, ap pusdesmitiem rītā nepatīkams pārdzīvojums, veicot darba pienākumus, gadījās atkritumu savācējai mašīnai, pārliecinājās portāls. Auto Radio un Pasta ielas stūrī ar aizmugurējo kreisās puses riteni ielūza asfaltā.

Kā portālam pastāstīja strādnieki, viņi, kā ik dienu, uzsākuši kustību atpakaļgaitā, lai iebrauktu Pasta ielā un iztukšotu atkritumu urnas, kad mašīna pēkšņi ielūzusi.

Strādnieki lēsa, ka, visticamāk, zem asfalta seguma bijusi izskalota grunts un asfalts kravas auto segumu nav izturējis. Mašīna, par laimi, nopietni neesot bojāta – prāvais kravas auto ritenis ”uzsēdies” uz bedres malām.”

Strādnieki izsaukuši policiju. Notikuma vietā portāls uzzināja, ka Valsts policijas darbinieki, noformējuši aktu par notikušo. Policijas darbinieki, kaut arī transportlīdzeklim nav vizuālu bojājumu, ieteica cietušo auto tomēr atrādīt apdrošinātājiem.

Valsts policija uz nelaimes vietu izsauca ugunsdzēsējus. Kaut arī sākotnēji šķita, ka ugunsdzēsējiem glābējiem neizdosies gružu vedēju izcelt – tas ir pārlieku smags, operācija tomēr vainagojās panākumiem un gružu mašīna no bedres tika izcelta.

Nekavējoties notikuma vietā ieradās strādnieki, kuri novērš bedres rašanās iemeslus un to aiztaisīs.

Kā portālam pastāstīja uzņēmuma ”Kurzemes Būvserviss” strādnieki, kuri rosās Pasta un Radio ielas stūrī, asfalta iegruvumu bija veicinājis lietus notekūdens caurules plīsums – to pārspiedis akmens. Pēc caurules plīsuma zem asfalta bijusi izskalota grunts, kā dēļ smagais gružu vedējs asfaltu ielauza.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli