Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Papildināts – Izceļ kanālā peldošu vīrieti

Papildināts – Izceļ kanālā peldošu vīrieti
Foto: ekrānuzņēmums no SEZ video
07.06.2019 11:59

liepajniekiem.lv

Šodien, 7.jūnijā, Liepājas Speciālās zonas pārvalde sociālajos tīklos vēstīja, ka izglābts Tirdzniecības kanāla ūdenī nonācis vīrietis.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Agrita Vītola pastāstīja, ka pulksten 10.42 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Tirdzniecības kanālu pie zvejas kuģu piestātnes.

”Ostas ūdens patruļas darbinieki izsauca glābējus, jo ūdenī atradās cilvēks,” viņa klāsta.

Vīrietis izglābts, izcelts krastā un nodots Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem, vēsta VUGD rīcībā esošā informācija.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāve Agnese Miemeapstiprināja, ka Pašvaldības policijā pulksten 10.41 saņemts izsaukums, ka Dzirnavu ielā 4 kanālā peldas cilvēks: ”Pulksten 10.44 ierodoties notikuma vietā, pie Aizsardzības Ministrijas Piestātnes tika konstatēts, ka ostas kanāla teritorijā, kur to aizliedz ostas noteikumi, peldas vīrietis.”

”Lai personu izceltu no kanāla, tika piesaistīti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Neatliekamā medicīniskā palīdzība,” viņa klāsta.

Pēc personas izcelšanas no kanāla Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi pārbaudījuši personas veselības stāvokli un konstatējuši, ka cilvēka dzīvībai briesmas nedraud un nav nepieciešama viņa stacionēšana.

”Pēc kā tika pieņemts lēmums personu aizturēt un nogādāt  Jelgavas ielā 48 pagaidu aizturēšanas telpās personības noskaidrošanai un protokola noformēšanai,” tā Pašvaldības policijas pārstāve.

Pēc mantu apskates konstatēts, ka pie personas atrodas citas personas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Tādēļ pēc protokola noformēšanas par peldēšanos neatļautā vietā vīrietis nogādāts Bāriņu ielā 3 un nodots Valsts Policijas darbiniekiem tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

 

 

 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli