Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Par nelegālā grādīgā realizēšanu aiztur septiņus darboņus

Par nelegālā grādīgā realizēšanu aiztur septiņus darboņus
Foto: VP
13.03.2019 13:38

liepajniekiem.lv

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju, pārvietošanu un glabāšanu Liepājā un tās apkārtnē aizturējuši personu grupu – septiņas personas, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Kratīšanas rezultātā vairākos īpašumos Liepājā un tās apkārtnē uzieti un konfiscēti aptuveni 5530 litri nelegālā alkohola, no kuriem 3480 litri ir brāga, bet 2050 litri – kandža.

Tāpat atsavināti trīs kandžas tecināšanas aparāti, 213 kg raugs un cukurs, kā arī divas gāzes pistoles, viens šaujamierocim līdzīgs priekšmets, 311 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un aptuveni 500 eiro skaidrā naudā.

”Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi par nelegāli izgatavotu vai viltotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus, realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās un par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā un ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās,” skaidro policijas pārstāve.

Valsts policija par notikušo ir aizturējusi septiņas personas. Aizturēto vidū ir pieci vīrieši vecumā no 26 līdz 55 gadiem, kā arī divas sievietes – 49 un 69 gadus vecas.

Trīs aizturētās personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par noziedzīgiem nodarījumiem un administratīviem pārkāpumiem akcīzes preču nelikumīgas aprites jomā.

Vienai no personām tiesa par drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, uzsver policijas pārstāve.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli