Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Policijai joprojām nav aizdomās turamā kluba “Fontaine Palace” degšanas lietā

Policijai joprojām nav aizdomās turamā kluba “Fontaine Palace” degšanas lietā
03.01.2011 09:53

Liepājas policijai joprojām nav konkrēta aizdomās turamā pirms gada notikušā kluba “Fontaina Palace” ugunsgrēka lietā, tomēr tā nav atmetusi cerības atšķetināt šo lietu, aģentūrai BNS informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Viņa norādīja, ka pašlaik ar visiem policijas savāktajiem lietas materiāliem iepazīstas prokuratūra, kura, iespējams, sniegs norādes par lietas tālāko izmeklēšanu. Viņa uzsvēra, ka kriminālprocess nav izbeigts.

Jau vēstīts, ka ugunsgrēks Liepājas domes deputātam, mūziķim un uzņēmējam Luijam Fonteinam jeb īstajā vārdā Stīnam Lorensam piederošajā mūzikas klubā “Fontaine Palace” izcēlās 2009.gada 30.decembra rītā. Liesmas plosījās aptuveni 900 kvadrātmetru platībā un klubu praktiski nopostīja, cilvēki ugunsgrēkā necieta.

Ekspertīzes slēdzienā norādīts, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls bijis mākslīgi radīta degšana ēkas pagrabstāvā. Pamatojoties uz šo atzinumu, policija turpina izmeklēšanu pēc Krimināllikuma panta par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā.

Klubs pēc atjaunošanas darbu atsāka 2010.gada vasaras sākumā.

Kopš ievēlēšanas Liepājas domē Fonteinu piemeklē dažādas likstas. Dažus mēnešus pēc tam, kad izdega viņa mūzikas klubs Liepājā – 2010. gada februāra vidū ugunsgrēks izcēlās arī Fonteina viesnīcā Zanzibāras salā Tanzānijā (Āfrikā). Savukārt 12. aprīļa naktī mēģināts aizdedzināt viņam piederošu īpašumu līdzās viesnīcai “Fontaine Hotel”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli