Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Ugunsgrēkā vaino pīpmaņus

Ugunsgrēkā vaino pīpmaņus
13.05.2011 07:01

Atslēgvārdi

Lai arī izmeklēšana vēl notiek, par “Pasta nama” jumta aizdegšanās galveno versiju tiek uzskatīta neuzmanīga smēķēšana, apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas 1. daļas komandieris Romāns Andrijauskas.

Dūmi uz “Pasta nama” jumta tika pamanīti trešdienas vakarā ap pulksten deviņiem, un ugunsperēklis samērā ātri tika likvidēts. VUGD informē, ka ugunsdzēsēji uz jumta tika ar autopacēlāja palīdzību, kur padeva stobru dzēšanai. Izrādījās, ka uz jumta ierīkotajai atpūtas vietai bija aizdedzies grīdas segums divu kvadrātmetru platībā.

Jau tajā pašā vakarā namā strādājošie “Kurzemes Vārdam” pauda versiju, ka uz jumta kāds būs neuzmanīgi smēķējis. VUGD to apliecina. “Visticamāk, ka uz grīdas seguma nokrita un saplīsa kāds pelnutrauks vai arī no cigaretes izbira kvēlojoša oglīte,” secina R. Andrijauskas.

Nelielajai ugunsnelaimei tomēr bijušas arī zināmas sekas. Nākamajā dienā telpās mazliet bija jūtama deguma smaka, tāpat ēkā strādājošajiem uzņēmumiem bijuši traucējumi interneta sakaros.

Interenta portālā www.liepajniekiem.lv cilvēki ir izteikuši savus vērojumus, ka aizdegšanās varētu būt likumsakarīga, jo šajā atpūtas vietā uz jumta esot pat notikusi grilēšana.

Darījumu centru “Pasta nams” apsaimnieko ar uzņēmēju Aloizu Norku saistītā SIA “Serviss AB”. Apsaimniekotāja pārstāvis “Kurzemes Vārdam” pavēstīja, ka par notikušo ir informēts, taču no komentāru sniegšanas atteicās.

Viktors Ulberts,
“Kurzemes Vārds”

Egona Zīverta foto

Šajā atpūtas vietā, iespējams, vajadzētu ierobežot smēķēšanu, lai nākotnē kāds nenosvilinātu ēku pavisam.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli