Svētdiena, 20. jūnijs Rasa, Rasma, Maira
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Agnese Jēkabsone un Edgars Ozoliņš ir kopā gan dzīvē, gan uz skatuves


Agnese Jēkabsone un Edgars Ozoliņš no Klaipēdas kursa, kas ienāca Liepājas teātrī pirms desmit gadiem, ir kopā gan dzīvē, gan uz skatuves. Režisori viņiem mīlas pāra lomas neatvēl vis, taču tā arī ģimenei labāk – noslogotie periodi nesakrīt. Rozā brilles skatam uz profesiju un pašiem sevi viņi jau nozaudējuši, tomēr ir degsmes pilni par savu nākotni teātrī.
Agnese Jēkabsone un Edgars Ozoliņš ir kopā gan dzīvē, gan uz skatuves
“Mūs nevar sāpināt kritika, jo paši sev esam vislielākie kritiķi,” tā domā Agnese un Edgars – likteņa kopā savestie Liepājas teātra aktieri. (Foto: Egons Zīverts)
“Mūs nevar sāpināt kritika, jo paši sev esam vislielākie kritiķi,” tā domā Agnese un Edgars – likteņa kopā savestie Liepājas teātra aktieri. (Foto: Egons Zīverts)
12.05.2021 00:00

Linda Kilevica

"Liepājas Vēstules"

Sarunās ar aktieriem esmu dzirdējusi divus pretējus viedokļus. Viens – var dzīvot kopā tikai aktieri, jo citādi dzīvesbiedri viens otru nesapratīs. Otrs – tikai ne no teātra, tad mājās būs vienīgi darbs un nekā cita! Vai jums ir tā sajūta, ka varat būt kopā tikai ar savējo?

Agnese: Mūsu gadījumā mums ir labi. Kolēģi, kas nedzīvo kopā ar aktieriem, arī īsti nesūdzas.

Edgars: Droši vien tas atkarīgs no katra gadījuma atsevišķi. Aktiera profesija jau ir ļoti specifiska. Nav viegli, bet ja otrs cilvēks ir gatavs to pieņemt…

A.: Ļoti specifiska. Nevar teikt – viegli vai grūti. Iespējams, mazliet vieglāk ir, jo var saprasties no pusvārda. Edgars atnāk no mēģinājuma, no izrādes, es pēc viņa sejas jau saprotu, kā ir gājis.

E.: Ja tu pazīsti cilvēku, tas jau nav atkarīgs no profesijas.

A.: To jau es redzu, ka partneris slikti vai labi jūtas. Bet es domāju, kā ir gājis izrādē, tādas dziļākas lietas. Jo es zinu režisoru, zinu, kas ir tuvākais partneris izrādē. Tad arī komunikācija ir pavisam citāda.

E.: Jā, bet tu nezini, kā ir nenest darbu uz mājām. Ja pirms pāris gadiem viennozīmīgi būtu atbildējis, tad tagad grūti spriest.

Domāju, neesam ne laimīgāki, ne nelaimīgāki kā citi pāri, kuriem otra pusīte nestrādā teātrī. Katrā ziņā mums tas der ļoti labi.

A.: Mūsu gadījumā laikam nozīme ir tam, kā attiecamies pret profesiju. Mēs abi divi tādi darbarūķi esam. Tāpēc arī laikam ir vieglāk.

E.: Mūsu vērtības ir līdzīgas, un ceļš uz vienu pusi iet.

Ja teātris abiem ir prioritāte, vai pārējais cieš?

E.: Pēc bērna ienākšanas ģimenē teātris īsti nav prioritāte numur viens, kā bija pirms gadiem pieciem, kad vispār nebija nekā cita. Tas jau nekādi nemaina attieksmi pret profesiju. Joprojām dari to, kas patīk, un dari labi. Taču nav tā – ”meitiņ, paej nost”. Meklē kompromisus tāpat kā attiecībās, skaties, kas ir steidzamāk, un tā prioritātes tiek uz augšu, uz leju mestas.

A.: Vienkārši sāc strādāt naktīs. Noliec bērnu gulēt, un tad no desmitiem vakarā sākas darbdiena līdz vieniem naktī. Labi, ka mēģinājumi sākas desmitos vai vienpadsmitos. Aizved bērnu uz dārziņu un tad vari savākties, sagatavoties. Tā jau ir pierasta lieta, tāpat kā sestdienas un svētdienas, kad jāstrādā.

Man liekas, Odrija arī ir pieradusi – brīvdienās pie omes, pie tantes, pie auklītes. Man patīk, ka mēs savam bērnam esam iemācījuši, ka nevis nāks aukle vai tevi pieskatīs, bet – pie tevis ciemosies.

Komunicējam tādā veidā, ka mums ir daudz draugu, radu un visi grib tevi apciemot.

Ir jau tāds vecums, četri ar pusi, kad tas patīk. Aktīva meitene. Viņai ļoti patīk leļļu teātris. Šeit mamma un tētis strādā, tas nav interesanti, ”mans teātris ir pie Rožu laukuma”!

Odrija veselīgi un lietišķi uztver vecāku darbu teātrī.

E.: Neesam viņu vazājuši līdzi. Protams, viņa teātrī ir bijusi.

A.: Nav bijusi vajadzība, jo palīgu mums ir daudz. Man patīk, ka viņa zina – mamma teātrī dzied, dejo, tāda ir viņas izpratne.

E.: Viņa domā, ka es arī dziedu…

Pagājušā gada ceļojumā Dubaijā kopā ar meitiņu Odriju. Foto: no personīgā arhīva

Kas veido to plašo atbalsta sistēmu? Nāk visi radi talkā?

A.: Jā, omes, opis, tantes un draudzenes.

E.: Režisori mūs tā īsti neliek kopā, tāpēc izdodas.

A.: Ir man aktīvāks periods, un tad atkal Edgaram.

E.: Tie reti pārklājas. Bijām domājuši, ka būs trakāk.

Vai kādā izrādē vispār esat bijuši salikti kopā lielās lomās?

E.: Teātra specifika ir, ka vai nu ir izteiktas ansambļa izrādes, vai arī viens ir centrā.

A.: Es pieļauju, ka mēs ar Edgaru labi saspēlētos, tipāži ir līdzīgi.

E.: Brāli un māsu mēs varam spēlēt.

A.: Arī, bet es domāju, ka mīlniekus. Drāmas mēs varētu spēlēt.

E.: Viss jau vēl priekšā. Par mūža ieguldījumu mūs šogad nenominēja.

Kādas ir sajūtas, gaidot lomu sarakstu?

E.: Kamēr neesi pirmizrādē paklanījies, nevari būt drošs, ka tā loma ir. Desmit gadu laikā man nekad tas saraksts nav atbildis. Pirmās trīs sezonas varbūt bija rozā brilles – cik tev lomas, esi augstāk vai zemāk? Tagad pieej un paskaties – ā, tā, aha…

A.: Parasti jau tad, kad plānā ir galvenā loma, režisors pats uzmeklē aktieri, uzrunā. Es jau kādu gadu zināju, ka ”Dēmōnā” man būs loma.

E.: Bet arī – cik nedzirdēju no viena režisora, ka pastrādāsim aprīlī. Pienāk aprīlis, es neesmu pat tai darbā vai arī luga cita. Arī no manas puses tā bija pie Dmitrija Petrenko. Viņš manis dēļ bija izvēlējies ”Ģērbēju”, bet man piedāvā filmēties, un es viņam atsaku. Tāpēc mums jauniešu entuziasms par to, cik man šogad lomu, sen ir izkūpējis.

Protams, ir patīkami redzēt sevi vairāk vai – o, tas režisors atkal ir mani paņēmis! Bet tu jau nezini tās apakšas, kuram režisoram ir bijusi pirmā roka izvēlēties. To nekad nevajag uztvert personīgi – ak kungs, viņš mani nav paņēmis!

A.: Nevaru teikt, ka nepārdzīvotu, ja redzētu, ka sezonā esmu vienā darbā. Es izvērtētu, kā līdz šim esmu strādājusi. Tas ir liels pagodinājums – redzēt, ka režisors grib ar mani strādāt, viņu ir apmierinājis mans darbs. Kad aktrise aiziet bērna kopšanas atvaļinājumā, ir sajūta, ka par tevi ir aizmirsuši.

”Agneses Jēkabsones Kristīne cenšas īstenot ne tik daudz Edgara kā pati savu glābšanas projektu,” Regnāra Vaivara iestudējuma ”Purva bridējs ugunī” recenzijā raksta Valda Čakare. Edgara lomā – Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis. Foto: Justīne Grinberga

Lai turpinātu lasīt, nepieciešama reģistrācija un "liepajniekiem.lv plus" abonements.

liepajniekiem.lv plus

1.99€

 • Abonementa laiks: 28 dienas

 • Jaunākie "liepajniekiem.lv plus" raksti

 • "liepajniekiem.lv plus" arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti vai SMS

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

0.99€

 • Abonementa laiks: 24 stundas

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" arhīvs

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

4.99€

 • Abonementa laiks: 28 dienas

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" un laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • Automātisks maksājums katru mēnesi

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

9.99€

 • Abonementa laiks: 1 mēnesis

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" drukātais abonements

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" un laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti

Izvēlēties
Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz