Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Aicina uz spēka dziesmu vakaru folkloras centrā ”Namīns”

Aicina uz spēka dziesmu vakaru folkloras centrā ”Namīns”
Foto: Raitis Karlsons
17.10.2017 16:16

liepajniekiem.lv

Trešdien, 18. oktobrī, pulksten 18.00 folkloras centrā “Namīns”, Liepājā, Bāriņu ielā 32, notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars, uz kuru aicināts ikviens, kurš vēlas sadziedāties latviešu tautasdziesmās, portālam vēstīja Inese Muižniece.

”Iestājoties rudenim un veļu laikam, mēs meklējam rāmumu un piepildošu mieru, lai varētu pārdomāt sev apkārt notiekošo un savu vietu tajā. Šis ir vērtīgs laiks, lai caur senču atstātajām zināšanām ieklausītos sevī. Caur tautasdziesmām mums ir dota iespēja sēt sevī mieru un radīt izpratni par procesiem, kuros esam iesaistīti. Ir gandrīz neiespējami sev pavēlēt būt rāmuma piepildītiem, taču caur tautasdziesmās ietvertiem simboliem un harmonizējošām skaņām mēs sevi satikt varam daudz vieglāk,” aicinot uz sadziedāšanos un siltu vakarēšanu ar Austrasbērniem, stāsta Inese Muižniece.

Spēka dziesmu vakari norisinās reizi mēnesī, un tajos piedalīties aicināts ikviens – ir iespēja un aicinājums līdzi dziedāt, taču tas nav obligāts nosacījums. Repertuārā ir gan zināmas, gan mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas, kā arī dziesmas, kuru noskaņa un gaišums rada tautasdziesmai līdzvērtīgu stāstu.

Ieeja spēka dziesmu vakarā ir par ziedojumiem patīkamai kopā būšanai – kāda svece, zāļu tēja, pīrādziņi.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli