Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

”Austras istabā” viesosies dzejniece Daina Sirmā

”Austras istabā” viesosies dzejniece Daina Sirmā
Foto: Publicitātes
20.11.2018 11:45

liepajniekiem.lv

Sestdien, 24. novembrī, pulksten 16 radošajā telpā ”Austras istaba” notiks ikmēneša tikšanās ar dzejnieku. Novembra viesis – dzejniece Daina Sirmā, vēsta dzejas pasākumu koordinatore Jana Egle.

Daina Sirmā latviešu dzejā ienāca pirms dažiem gadiem ar savu pirmo dzejas krājumu ”Kailsals”. Trīsdesmit piecus gadus nostrādājusi par latviešu valodas un literatūras skolotāju Valmierā, visu mūžu nodzīvojusi laukos, Daina ar savu dzeju pavisam negaidot satricināja visu literatūras vidi.

Šobrīd Dainai ir jau trīs dzejas krājumi – pēc ”Kailsala” klajā nākuši ”Iekšpagalms” un ”Dievaines”. Viņas dzeju joprojām nemitējas slavēt kritiķi un lasītāji, visi trīs krājumi ir saņēmuši balvas un oficiālas atzinības.

Jaunākais krājums ”Dievaines” ir veļu laika pārdomām piesātināts, vēl filozofiskāks par abiem iepriekšējiem, vēl vairāk vērsts pagātnē un Latvijas vēstures svarīgākajos notikumos.

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai ”Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli