Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Gada balvas balsojumā iekļauti Liepājas kultūras notikumi

Gada balvas balsojumā iekļauti Liepājas kultūras notikumi
Foto: liepajniekiem.lv
07.01.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2019” pēdējais, ziemas balsojums.

Līdz 17. janvārim iespējams balsot par darbiem astoņās kategorijās, tostarp par svarīgām norisēm Liepājas kultūras dzīvē.

Par “Gada notikumu” nosaukts koncertzāles “Lielais dzintars” un mākslinieciskās vadītājas Baibas Bartkevičas rīkotais Liepājas Mākslas forums. Kategorijā “Teātris” nominēta Liepājas teātra izrāde “Šekspīrs”, režisors Elmārs Seņkovs. Šekspīra lugu iestrādātāja iestudējuma sižetā Liepājas teātra dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce uz kilogramu kultūras pretendē arī kā lugas “Puika, kurš redzēja tumsā” autore, to Nacionālajā teātrī iestudējis Valters Sīlis.

Par ziemas nominantiem iespējams balsot vietnē “lsm.lv” līdz 17. janvārim pulksten 23.59. Ziemas balsojumam izvirzītie darbi Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un LSM.lv žūrijas redzējumā atzīti par oriģinālākajiem un kvalitatīvākajiem Latvijas kultūras notikumiem, kas tapuši vai izdoti no 2019. gada septembra līdz decembrim. Finālam tiek izvirzīts viens darbs katrā kategorijā – tas, kurš saņēmis lielāko skatītāju un klausītāju atbalstu. Darbus, kas iekļūs fināla balsojumā, paziņos reizē ar tā atklāšanu 21. janvārī. Apbalvojuma “Kilograms kultūras 2019” pasniegšanas ceremonija notiks 15. februārī.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli