Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Iemūžina būvobjektu tapšanas mirkļus

Iemūžina būvobjektu tapšanas mirkļus
Foto: "Promenade Hotel"
17.07.2019 16:38

liepajniekiem.lv

No 15.jūlija viesnīcas “Promenāde Hotel” telpās, Vecā Ostmala 40, būs aplūkojama ceļojošā būvobjektu foto izstāde “Radošā inženierija II”.

Kopumā izstādi veido 18 lielformāta planšetes ar fotostāstiem, kur fiksēti iedvesmojoši un pārsteidzoši būvobjektu tapšanas mirkļi, kā arī gatavas ēkas un būves. Divi no izstādes stendiem veltīti Liepājas objektiem – uzņēmuma “CTB” ražotne, kā arī “CTB” veiktie darbi Liepājas apkaimē.

Šī izstāde ir stāsts par aizkulisēm, kas raisa interesi, jo daudziem no šiem objektiem ir piemērots ierobežotas pieejamības statuss. Izstādes organizatoriem tika vēlīgi piedāvāts ielūkoties objektos, fiksēt labākos momentus fotogrāfijās, lai ar savām atklāsmēm padalītos ar visu sabiedrību.

Izstādē eksponēti sekojoši objekti – Rīgas cirka fasādes rekonstrukcija, peldbaseinu būvniecība visā Latvijā, Ventspils Dienvidu mola atjaunošana, tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas kompleksā rekonstrukcija Liepājā, ceļu posma rekonstrukcija maršrutā Ventspils – Liepāja, ražošanas tehnoloģijas uzņēmumā “CTB”, tilta pār Gauju Siguldā pārbūve, biogāzu ražotņu būvniecība Latvijā un Igaunijā, unikāli un augstas meistarības koka darbi objektos visā Latvijā, “VGP Park Ķekava” būvniecība, komplicētā Mežaparka estrādes pārbūve, sarežģītas arhitektoniskās formas “Wellton Riverside SPA Hotel” būvniecība, dizaina vidusskolas “Saules skolas” jauno korpusu būvniecība Daugavpilī, atraktīvas arhitektūras apakšstacijas būvniecība Lapeņu ielā Rīgā, digitālās strūklakas izveide Ogrē, Valmieras stadiona un manēžas būvniecība, Ventspils mūzikas vidusskolas ar koncertzāli būvniecība, Alojas uzņēmējdarbības atbalsta centra – bibliotēkas “Sala” būvniecība.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli