Piektdiena, 14. augusts Zelma, Zemgus, Virma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kur aiziet: Kultūras deva gan bērniem, gan pieaugušajiem

Kur aiziet: Kultūras deva gan bērniem, gan pieaugušajiem
Foto: Jānis Dreimanis
18.10.2019 07:06

liepajniekiem.lv

Sestdien, 19.oktobrī, pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā jauktais koris “Kursa” un diriģente Ilze Āboliņa aicina uz jaukto koru dziesmu dienas koncertu “Visiem viena – katram sava – tautasdziesma”.

Programmā būs latviešu tautasdziesmu apdares un oriģināldziesmas ar tautasdziesmu vārdiem. Jaukto koru dziesmu dienas mērķis ir popularizēt latviešu tautasdziesmas, kopt un uzturēt kora dziedāšanas tradīciju kā latviskās kultūras mantojumu.

Koncertā uzstāsies jauktie kori no Liepājas, Kuldīgas, Rīgas, Brocēniem, Kauguriem un Garkalnes novada.

Gaidāmi arī īpaši viesi – muzikālā apvienība “Māsas Dimantas” no Baldones un grupa “Vētras saites” no Rīgas. 

“Māsas Dimantas” klausītājus pārsteigs ar unikālu balsu sajaukumu un tembrālu vienotību, veidojot tādu iekšējo spēku, ko var sajust tikai māsu dziedājumā. Grupa “Vētras saites” spēlēs instrumentālo kamermūziku fotoambient stilā, akcentējot kokles saspēli ar ģitāru un džambu, kas radīs orģinālu, īpaši skaistu noskaņu.

 

Savukārt 18. un 19.oktobrī jau devīto reizi Durbē norisināsies mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls “Zemlika”.

Nemainīgi – arī šogad festivālā būs pārstāvētas vairākas no mākslām – mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Notiks arī par tradīciju kļuvušais zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus.

Festivāla norises vietas būs vairākas un jau ierastās – Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca, kā arī bijušo veikala un noliktavu telpas, festivāla bārs “Akacis” un citas.

“Zemlikas” galveno sadaļu – mūziku, iemiesos 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncerti divu dienu laikā. No ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb “folk” mūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai.

Programma atrodama pasākuma facebook lapā.

Piektdiena, 18.oktobris

Liepājas Latviešu biedrības namā pulksten 12 bērnu teātra izrāde “Pulksten astoņos pie Noasa šķirsta”.

Pulksten 18 mazos skatītājus Liepājas Leļļu teātris aicina uz izrādi “Sarkangalvīte” (krievu valodā).

Liepājas teātrī pulksten 19 izrāde “Paldies tev, draudziņ!”.

Pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks koncertprogramma pie galdiņiem “Balle pīlādžu dārzā”. Pasākuma laikā klausītājus un dejotājus priecēs pazīstamā grupa “Apvedceļš”, taču par izklaidi gādās Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” rādītie priekšnesumi.

No pulksten 21 naktsklubā “Cukurfabrik'” ballīti iegriezīs DJ Vento.

Restorānā “MO Liepāja” pulksten 22 “Casino Royale 2 Party” – kokteiļvakars.

Sestdiena, 19.oktobris

Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 11 skatītājus gaidīs smilšu šovs pēc Puškina darbu motīviem “Puškina pasakas”. Izrāde ir krievu valodā.

No pulksten 11 tirdzniecības namā “Kurzeme” norisināsies Valsts policijas organizēta kampaņa par drošu mazo pasažieru pārvadāšanu automašīnā, informatīvs pasākums “Piesprādzē pareizi – čiks, un viss!”.

Liepājas Leļļu teātrī pulksten 12 notiks radoša darbošanās ar skatītājiem “Ciemos pie lellēm”. 

Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 14 smilšu šovs bērniem “Krāsainās pasakas”. Tieši uz skatuves māksliniece Tatjana Gavriļenko veidos smilšu gleznas, bet aktieris Maksims Busels aizraus bērnus ar teatrālo lasīšanu.

Liepājas teātrī pulksten 18 izrāde “Ģērbējs”.

Pulksten 18 koncertzālē “Lielais dzintars” izskanēs izcilās latviešu vijolnieces Vinetas Sareikas atkalsatikšanās ar Liepājas Simfonisko orķestri un maestro Gintaru Rinkeviču programmā “Bārbers un Sibēliuss. Vineta Sareika”.

Kultūras namā “Wiktorija” pulksten 21 skanēs grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” koncerts. Koncertā tiks atskaņotas pilnīgi visas dziesmas no jaunā albuma un arī grupas lielākie hiti, kas radīti 25 gadu pastāvēšanas laikā.

No pulksten 21 naktsklubā “Cukurfabrik'” zelta ballīte ar DJ “Ma Lina”.

Pulksten 22 kultūrvietā “Kursas putni” muzicēs grupa “Latvian Blues Band”.

Svētdiena, 20.oktobris

Pulksten 11 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks mazo zinātniķu konference.

Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 12 Moldovas valsts dramatiskais jauniešu teātris aicina uz izrādi “Smaragda pilsētas burvis”.

Pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī būs ieskats Leļļu teātra pasaulē “Kad lelles atdzīvoties sāk”.

Pulksten 13 Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka “Tarzāns” ziemas peldēšanas koppelde.

Koncertzālē “Lielais dzintars” pulksten 15 klavesīna un ģitārmūzikas koncerts “Saruna ar Bahu”. Uz muzikālu sarunu aicina Lielās mūzikas balvas laureāte, klavesīniste Ieva Saliete un godalgotais džeza ģitārists Matīss Čudars.

Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 17 izskanēs muzikāla izrāde par Edīti Piafu “Padam, padam”.

Liepājas Latviešu biedrības namā pulksten 17 būs skatāma stāvizrāde “Rūgtais pārītis”.

Pulksten 18 Liepājas teātrī pēdējo reizi būs skatāma izrāde “Platonovs un viņa sievietes”.

Trešdiena, 23.oktobris

Liepājas teātrī pulksten 19 A. Puškina Maskavas dailes teātra izrāde “Solījums rītausmā”.

Ceturtdiena, 24.oktobris

Radošajā telpā “Austras istaba” pulksten 18 koncertēs Vita Krūmiņa un Cesvaines Austrasbērni.

No pulksten 19.30 kultūrvietā “Kursas putni” norisināsies “Erudīcijas spēles”. Tas ir konkurss, kurā dalībniekiem, komandās pa četriem cilvēkiem, ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas visdažādākajās jomās.

Plašāks pasākumu plāns pieejams afišā.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz