Sestdiena, 26. novembris Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Laikmetīgā māksla ļauj labi pavadīt laiku

Festivāls “Liepājas mākslas forums” norisinājās jau astoto gadu. Šogad tas pie kultūras baudītājiem devās ar devīzi ”Show me a good time!” jeb ”Parādi man labu laiku!”.

Laikmetīgā māksla ļauj labi pavadīt laiku
Dejas izrāde "Vienkārši labi" piešķīra otro elpu slēgtajam "Liepājas metalurgam". Mūziķa Jura Kaukuļa un flautistes Lienes Dobičinas radītās mūzikas pavadījumā skatītāji devās neaizmirstamā ekskursijā, kur dejotāji pārsteidza gan uz jumtiem, gan visiem iespējamajiem dzelžiem, iedvešot dzīvību metalurga šķietami mirušajā ainavā. (Foto: OHM.LV)
Dejas izrāde "Vienkārši labi" piešķīra otro elpu slēgtajam "Liepājas metalurgam". Mūziķa Jura Kaukuļa un flautistes Lienes Dobičinas radītās mūzikas pavadījumā skatītāji devās neaizmirstamā ekskursijā, kur dejotāji pārsteidza gan uz jumtiem, gan visiem iespējamajiem dzelžiem, iedvešot dzīvību metalurga šķietami mirušajā ainavā. (Foto: OHM.LV)
06.10.2022 06:01

liepajniekiem.lv

Liepājniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja satikties astoņos spilgtos un laikmetīgos notikumos – fotoizstādē, koncertos, dejas un cirka izrādēs, pat videooperā. Interese bija milzīga – skaidri jūtams, ka pēc pandēmijas gadiem un Ukrainā notiekošā kara izraisītās trauksmes cilvēki bija izslāpuši pēc atelpas, skaistuma un kultūras dzīves baudīšanas.

Būt kopā mākslā

Festivāls katru gadu ļaudis izklaidē ar bagātīgu programmu, laikmetīgiem, oriģināliem, ekskluzīviem un Liepājā iepriekš neredzētiem darbiem, pieaicinot gan latviešu, gan ārzemju māksliniekus.

Ņemot vērā kluso un ierobežoto dzīvi pandēmijas laikā, uzsvars šogad apzināti tika likts uz kopības sajūtas atjaunošanu. “Savelkot kopā vispārējo situāciju, pandēmijas nomocīti un kara ieskauti, mēs tiešām ilgojāmies pēc labi pavadīta laika, tāpēc šo nedēļas nogali gribējām kā inspirāciju, labu laika pavadīšanu mākslā,” saka festivāla galvenā organizatore, koncertzāles “Lielais dzintars” mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča un atklāj, ka šogad atsaucība bijusi lielāka kā cerēts.

Šī gada festivāla devīze sevi pilnā mērā ir piepildījusi – gaidas attaisnojušās un mērķis sasniegts ar uzviju.

“Kopā veidot un kopā būt – tas sevi stipri manifestēja. Cilvēki tika regulāri iesaistīti un šī saišu tuvība, kolektīvā pieredze – tur varēja redzēt to prieku, atvērtību, vēlmi kopīgi radīt – tas ļoti priecēja.

Publika spēlēja lielu lomu, jo tikai tad veidojās kopējā forma un dinamika,” vērtēdama aizvadīto festivālu, saka B. Bartkeviča.

Mūziķu trio no Francijas “Surel, Segal & Gubitsch” foruma atklāšanas vakarā ar paškomponētiem skaņdarbiem un eksperimentālām improvizācijām klausītājiem uzbūra intīmu un silti mājīgu atmosfēru. Foto: Valters Pelns

Šī kopā būšanas pieredze vislabāk īstenojās mūziķu trio “Surel, Segal & Gubitsch” salonmūzikas koncertā, dejas pirmizrādē “Liepājas metalurga” teritorijā un ansambļa “Soundinitiative” sniegtajā muzikālajā performancē, kur tika panākta skatītāju un klausītāju iesaiste, sadraudzēšanās ar laikmetīgo mākslu.

Metalurgs pievelk ļaudis

Viens no centrālajiem un gaidītākajiem notikumiem (spriežot pēc tā, ka biļetes ātri vien jau bija izpārdotas) bija dejas pirmizrāde “Vienkārši labi”.

Cauri slēgtajai “Liepājas metalurga” teritorijai sanākušos iespaidiem bagātā ceļojumā izveda labi pazīstamā horeogrāfe Olga Žitluhina kopā ar Latvijas Kultūras akadēmijas 2. kursa laikmetīgās dejas mākslas studentiem, mūziķi Juri Kaukuli un flautisti Lieni Dobičinu.

Apmeklētāji ar interesi nāca vērot dejas pirmizrādi, bet lielu lomu, protams, nospēlēja arī ekskluzīvā iespēja beidzot ielūkoties leģendārā metalurga teritorijā – neatņemamajā pilsētas daļā, kura daudziem palikusi atmiņā vēl no laikiem, kad tajā kūsāja darbīga dzīvība.

“Varēju beidzot redzēt, kā te izskatās, jo šeit nav būts – esmu bijis tikai mehāniskajā cehā, tāpēc bija vērtīgi paskatīties riņķī apkārt.

Mūzikā varēja pamanīt industriālo piesitienu. Skatījos uz to, kā kustas dejotāji un tad varēju iedomāties, kā lokās kāds ķēdes posms,” pēc izrādes iespaidos dalījās liepājnieks Romāns.

Arī horeogrāfe Kristīne Brīniņa dejas izrādei veltīja atzinīgus vārdus. Kā skatītāja, viņa novērojusi, ka deja un iespēja nokļūt metalurga iekšienē liepājniekus saviļņojusi.

“Tā ir tāda milzu pieredze un mākslinieki sadarbībā ar šo vietu radīja patiešām skaistas ainavas. Dejotāji un pati izrāde vietai iedeva citu elpu, pavēra telpas pieredzi, piešķirot vieglumu, pamainot skatupunktu un iespējas. Dejotāji šai vietai otro elpu piešķīra gan burtiski, gan simboliski un man šķiet, ka šī inspirācija ir rezonējusi. Simbolisms un pieredze, kas ar šo vietu saistās, ir ļoti emocionāla. Tā veidoja poētisku sasaisti un šīm attiecībām ar šo brīnišķīgo vietu ir jāturpinās. Metalurgam ļoti piestāv deja un es domāju, ka ne tikai tā,” sacīja K. Brīniņa.

Lai gan lielākā daļa skatītāju par izrādi bija sajūsmā un priecājās par iespēju beidzot ieskatīties metalurga teritorijā, kāds šo notikumu vērtēja arī kritiski.

Liepājniece Dina pastāstīja, ka viņu šokējusi milzīgā teritorija, kas ir “piešmucēta un īstenībā nekāda”. Viņa atzina, ka ideja atdzīvināt teritoriju ir priecējoša, bet šoreiz tas nav izdevies pietiekami.

“Tā milzīgā metalurga masa to visu nomāca. Man vajadzēja riktīgu rokmūziku, daudz ekpresīvāku – tādus “dzelzsgriezējus”. Es baudīju, bet man šķiet, ka vide visu foršo mākslu nomāca.

Dejotāji bija tik maziņi uz tā lielā fona, ka viņi mani emocionāli neuzrunāja. Te vajadzēja kādus 250 dejotājus,” vērtēja Dina.

Liepājniece Agrita savukārt uz dejas pirmizrādi ieradās tieši zināmās horeogrāfes O. Žitluhinas radītās mākslas dēļ, arī iespēja beidzot ieskatīties pašā metalurgā bijis svarīgs iemesls atnākt.

Nākamgad viņa kādu no foruma notikumiem vēloties redzēt cilvēkiem slēgtajā ostas teritorijā, blakus klubam “Kursa”. “Cilvēki tur netiek iekšā, jo tur ir muitas zona. Es atceros, kā tur izskatījās, kad kādreiz gāju tur sagaidīt papu, kurš pārbrauca no tālajām jūrām. Bet kā tur tagad izskatās, to es nevaru dabūt redzēt,” sacīja Agrita.

Ideja atdzīvināt slēgto un pamesto metalurga teritoriju dzimusi saistībā ar redzējumu par Liepāju kā Eiropas kultūras galvasspilsētu. “Mūsu virsmērķis ir sakārtot un iedzīvināt kādu milzīgu vietu. Ilgtermiņa plāns ir metalurga teritoriju padarīt par videi draudzīgu industriālo parku un radīt tajā kultūrvietu. Pasaulē ir daudz šādas prakses, jo kultūra un māksla atdzīvina un sakārto pamesto,” stāsta B. Bartkeviča un norāda, ka šis notikums ir solis pareizajā virzienā.

Ekskluzīvais lielā cieņā

Festivāls noslēdzās ar vēl vienu īpašu notikumu – kamerorķestris “Simfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā izpildīja unikālo un oriģinālo videooperu “An Index of Metals”. Vokālajai daļai īpaši tika pieaicināta poļu soliste Joanna Frešele.

Skatītājiem un klausītājiem tas bija neaizmirstams piedzīvojums un B. Bartkeviča atklāj, ka apmeklētāji pēc koncerta nākuši pateikties par jaunatklājumu.

Līdzīgus pateicības vārdus organizatori saņēmuši arī pēc izrādes metalurgā. Tā kā tur apmeklētāju skaits bijis ierobežots, festivāla organizatore norāda, ka ticis domāts par iespēju izrādi uzvest vairākas reizes. “Šoreiz tas nebija iespējams, bet mēs domājam, ka nākamgad to varbūt vajadzētu atkārtot,” saka B. Bartkeviča.

Viņa stāsta, ka ir spara pilna, domājot par nākamā gada programmu. “Katru gadu domājam par kaut ko citādāku un festivāls jau varētu augt – ilgt vairāk par trim dienām. Grūti prognozēt, kā tas būs nākamgad, jo jāskatās pēc situācijas pasaulē. Mums priekšā ir krīze un bargā ziema, bet festivāls ir viens no nozīmīgākajiem laikmetīgās mākslas notikumiem Liepājā, tāpēc tam jāturas stabili.”

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz