Trešdiena, 10. jūnijs Malva, Anatols
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Maestro Vikmanis Austrālijas laikrakstā

Maestro Vikmanis Austrālijas laikrakstā
24.05.2011 07:01

Atslēgvārdi

Nupat iznācis mūsu ārzemju tautiešu laikraksta “Austrālijas Latvietis” jaunākais numurs. Tā sadaļā “Literatūra un māksla” lasītāji iepazīstināti ar talantīgo liepājnieku, ilggadējo Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas direktoru, pedagogu un diriģentu Valdi Vikmani.

2010. gadā par maestro tika izdota grāmata “Sava mūža diriģents”, kas ir arī šās publikācijas centrā. Raksta mērķis ir mūsu Austrālijas tautiešos raisīt interesi par šo grāmatu un, protams, par tās galveno varoni. Laikraksta lasītāji var uzzināt ne tikai par maestro darba gaitām Liepājā un dzīves līkločiem, piemēram, atmiņām par Otrā pasaules kara šausmām vai padomju laikā piedzīvotajām nejēdzībām, bet nedaudz iepazīt arī viņa filozofiskos uzskatus. Raksta nosaukums – “Grāmata par mūzikas dzīves patriarchu”. Tā kā Liepāja neoficiāli tiek dēvēta par Latvijas mūzikas galvaspilsētu, savs nopelns šai apstāklī ir arī Valdim Vikmanim.

“Kurzemes Vārds”

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz