Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Par labākajiem aktieriem atzīti Egons Dombrovskis un Agnese Jēkabsone

Par labākajiem aktieriem atzīti Egons Dombrovskis un Agnese Jēkabsone
Foto: Liepājas teātris
17.06.2019 12:17

liepajniekiem.lv

16.jūnijā, kad ar izrādi ”Ķiršu dārzs” tika slēgta Liepājas teātra 112. sezona, skatītāji uzzināja aptaujas rezultātus. Aptauja tiek rīkota jau 11 gadus, lai uzzinātu skatītāju viedokli par teātra sezonu – ikviens tika aicināts nobalsot par labāko iestudējumu un aktieriem.

Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga informē, ka balsojumā piedalījās teju 500 skatītāji.

Par labāko aktrisi tika atzīta Agnese Jēkabsone, par labāko aktieri – Egons Dombrovskis, par labāko aktrisi otrā plāna lomā – Anda Albuže, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā – Mārtiņš Kalita. Savukārt par debiju izrādē ”Roberto Zuko” uzņēmuma specbalvu saņēma Liepājas Universitātes aktierkursa 2. kursa studente Kintija Stūre.

Par šīs sezonas veiksmīgāko Liepājas teātra izrādi skatītāji atzina režisora Valtera Sīļa iestudēto izrādi ”Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”. Otro vietu skatītāju balsojumā ieguva režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudējums ”Polianna”, bet trešo Viestura Meikšāna veidotā izrāde ”Bernardas Albas nams”.

Savukārt jau rīt savu vērtējumu par sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, paziņojot šīs sezonas ”Spēlmaņu nakts” nominācijas. Šogad teātru darbu vērtēja eksperti – Ieva Rodiņa, Maija Svarinska, Normunds Akots, Atis Rozentāls un Uģis Segliņš.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli