Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Vizuālās mākslas izstāde simtgades zīmē

Vizuālās mākslas izstāde simtgades zīmē
Foto: Liepājas muzejs
14.11.2018 15:59

liepajniekiem.lv

No 3. līdz 9. decembrim Liepājas muzejs aicina Liepājas un tās apkārtnes māksliniekus iesniegt darbus vizuālās mākslas izstādei ”Liepājas mākslinieki Latvijas simtgadei”, informē Liepājas muzeja galvenā muzejpedagoģe Maruta Eistere.

Mākslinieki ir aicināti parādīt savus labākos darbus, izceļot Liepājas mākslas raksturu Latvijas simtgadē, jo tieši šie darbi veidos 2018. gada vizuālās mākslas izstādi ”Liepājas mākslinieki Latvijas simtgadei”.

Katrs mākslinieks var izstādei iesniegt ne vairāk kā trīs darbus, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā. Darbus var iesniegt Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18: darba dienās no pulksten 9 līdz 17 muzeja mācību centrā, bet sestdien, svētdien no pulksten 10 līdz 18 muzeja vestibilā.

Paredzēts, ka izstāde Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē Kūrmājas prospektā 16/18 notiks no 14. decembra līdz 6. janvārim. Svinīgā izstādes atklāšana un Liepājas Kultūras pārvaldes veicināšanas balvu pasniegšana paredzēta 14 .decembrī pulksten 17.

Izstādes atklāšanas dienā profesionāla žūrija vērtēs kopizstādes darbus un piešķirs balvas par mākslinieciski augstvērtīgākajiem un interesantākajiem darbiem, lai veicinātu mūsdienu mākslas procesu attīstību un sekmētu Liepājas mākslinieku jaunrades procesu.

Kopējais Kultūras pārvaldes balvu fonds – 1000 eiro. Liepājas muzejs iegādāsies vienu izstādes darbu muzeja mākslas krājuma papildināšanai. Darbu izvēlēsies Liepājas muzeja Krājuma komisija, saskaņā ar Liepājas muzeja krājuma komplektēšanas koncepciju, īstenojot pārdomātu un mērķtiecīgu Liepājas muzeja krājuma politiku.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli