Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

”Austras istabā” notiks Igetas Gaiķes koncerts

”Austras istabā” notiks Igetas Gaiķes koncerts
Foto: Publicitātes
12.08.2019 12:18

liepajniekiem.lv

Svētdien, 18.augustā, pulksten 15 radošajā telpā ”Austras istaba” uz savu autordziesmu un latviešu tautasdziesmu koncertu ielūdz Igeta Gaiķe, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Klausītāji aicināti iepazīt Igetas Gaiķes daudzu gadu garumā radītās autordziesmas, kā arī dažādu novadu tautasdziesmas – skanēs Vidzemes ganu gaviles, suitu, Zemgales, Lejaskurzemes un Latgales melodijas. Kopā ar Igetu koncertā uzstāsies viņas audzēkņi Elizabete Lukaševiča un Eduards Jansons, kā arī krustmeita Rovena Šellija Palkavniece. Igeta dalīsies gan savos stāstos, gan arī aicinās klausītājus uz kopīgu dziedāšanu.

Igeta Gaiķe ir liepājniece, kura pašlaik strādā Rīgā, Agra Daņiļeviča deju skolā “Dzirnas”, kopš 1996. gada vada vokālo studiju “Tev un man”. Vada brīvās gribas ansambli ”Stiprās sievas”. Spēlē kokli un dzied etnoprieka grupā “Ogas”. Ir vokālā pedagoģe un psihodrāmas speciāliste. Pašreiz studē etnomuzikoloģiju Mūzikas akadēmijā.

Ieeja koncertā par ziedojumiem radošajai telpai ”Austras istaba”, kas atrodas mākslas galerijas ”Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli