Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Izskanējuši krāšņi Vecgada koncerti

Izskanējuši krāšņi Vecgada koncerti
Foto: Jānis Vecbrālis
02.01.2020 16:18

liepajniekiem.lv

Divos krāšņos Vecgada koncertos 29. un 30. decembrī Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars” Liepājas Simfoniskais orķestris Jāņa Ivuškāna vadībā kopā ar populāriem latviešu dziedātājiem atskaņoja slavenu kino mūziku, stāsta Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere.

Tajos uzstājās Ralfs Eilands, Dināra Rudāne, Aminata Savadogo, kā arī  meiteņu trio – Katrīna Kabiņecka, Paula Saija un Una Daniela Aizgale, ritma grupa – Artis Orubs, Edvīns Ozols, Kristens Kupčs un Rihards Plešanovs.

Lai baudītu leģendāras kino mūzikas pērles, uz pasaules labāko sapņu fabriku – Holivudu publiku aicināja koncerta režisors Gundars Silakaktiņš.

Veidot šo programmu Liepājas Simfoniskā orķestra trompetistam un Melngaiļskolas bigbenda līderim Jānim Ivuškānam bija liels izaicinājums: ”Jo lielākajai daļai to skaņdarbu, ko aranžēju, jau oriģinālā ir ļoti labas aranžijas. Līdz ar to  daudz laika nācās pavadīt domājot, eksperimentējot, lai saprastu, kas būs tas, ar ko es šos darbus padarīšu atšķirīgus – ko es varētu tiem dot no sevis.”

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli