Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Laura un Dzintars Vītoli koncertēs ”Austras istabā”

Laura un Dzintars Vītoli koncertēs ”Austras istabā”
Foto: Valters Pelns
22.01.2019 12:03

liepajniekiem.lv

Ceturtdien, 24. janvārī, pulksten 18 radošajā telpā “Austras istaba” notiks ikmēneša dziesminieku koncerts, kuru šoreiz sniegs Laura un Dzintars Vītoli, vēsta Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Laura un Dzintars ir divi jauni, daudzsološi mūziķi, kuru sirds aicinājums, ikdienas darbs un prieks ir mūzika un tās radīšana. Abi jaunieši ir studējuši Londonā, kur absolvējuši Britu īru modernās mūzikas institūtu. Laura studējusi dziesmu rakstīšanu, bet Dzintars – radošo muzicēšanu un ģitārspēli. Pēc studijām abi atgriezušies mājās, Liepājā. Gan Laura, gan Dzintars strādā savā profesijā. Laura, būdama filmu un skatuves mūzikas komponiste, raksta mūziku pēc individuāla pasūtījuma, bet Dzintars ir pasniedzējs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā un kā ģitārists piedalās arī Liepājas teātra izrādēs. Abi aktīvi darbojas arī “Austras istabā” – Laura vada dziesmu rakstīšanas nodarbības un veido jaunradīto dziesmu satikšanos jeb ikmēneša “Dziesmu apļus”, bet Dzintars pasniedz ģitārspēli individuālās nodarbībās.

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Radošā telpa “Austras istaba” atrodas mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli