Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Liepājas Simfoniskais orķestris koncertēs ar pasaulē atzītiem mūziķiem

Liepājas Simfoniskais orķestris koncertēs ar pasaulē atzītiem mūziķiem
Foto: Jānis Vecbrālis
29.04.2019 15:03

liepajniekiem.lv

6. maijā Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) dosies uz Klaipēdu, kur atklāt Klaipēdas Starptautisko čellu festivālu ir uzaicināts kopā ar tādiem ievērojamiem mūziķiem kā Gils Šohats (Gil Shohat), Dāvids Gerings (David Geringas), Natālija Kleina (Natalie Clein) un Hillels Zori (Hillel Zori).

Klaipēdas Starptautiskā čellu festivāla atklāšanas koncertā, kas veltīts Lietuvas ebreju piemiņai, Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar slavenajiem čellistiem un Gilu Šohatu pie diriģenta pults atskaņos Anatolija Šenderova, Ernesta Bloha un Gila Šohata mūziku, informē LSO sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere.

LSO jau iepriekš ir koncertējis ar diviem no minētajiem māksliniekiem. Vēl 2017. gadā 25. Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars” tas bija leģendārais čellists (arī diriģents) Dāvids Gerings. Savukārt ar vienu no ievērojamākajiem Izraēlas mūziķiem – pianistu, diriģentu un komponistu Gilu Šohatu 2012. gadā Liepājas Simfoniskais orķestris muzicēja festivālā ”Vīnes klasika”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)