Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Nominācijas Lielajai mūzikas balvai

Nominācijas Lielajai mūzikas balvai
Foto: Andris Gertsons
18.01.2018 07:09

"Kurzemes Vārds"

Rīgā nosaukti “Lielās mūzikas balvas 2017” nominanti. Uz Latvijas valsts augstāko apbalvojumu mūzikā kategorijā “Gada koncerts” pretendentē Liepājas 25. Starptautiskā zvaigžņu festivāla atklāšanas koncerts 3. martā koncertzālē “Lielais dzintars”.

Koncertā kopā ar Liepājas simfonisko orķestri diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā solisti bija ērģelniece Iveta Apkalna, flautiste Dita Krenberga un pianists Reinis Zariņš, kas kopā ar orķestri pirmatskaņoja Artura Maskata 12. Liepājas koncertu, kurš bija pēdējais orķestra pasūtināto Liepājas koncertu ciklā.

Liepājas simfoniskais orķestris piedalījās arī Osvaldo Golihova operas “Ainadamar” iestudējumā Cēsu pils parka estrādē (diriģents Andris Poga, režisors Viesturs Kairišs). Tas notika Cēsu mākslas festivālā un nominēts Lielajai mūzikas balvai kategorijā “Gada uzvedums”.

Kā gada jaunais mākslinieks ir nominēts kontrabasists Matīss Eisaks. Viņš 2013. gadā absolvējis Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolu un spēlējis arī Liepājas simfoniskajā orķestrī. Pašlaik M. Eisaks turpina apgūt kontrabasa spēli Brno Čehijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli