Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Par vietu konkursa “Supernova 2020” finālā sacentīsies 26 dziesmas

Par vietu konkursa “Supernova 2020” finālā sacentīsies 26 dziesmas
Foto: publicitātes
09.01.2020 11:44

LETA

Atslēgvārdi

Par vietu Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” finālā sacentīsies 26 dziesmas, aģentūru LETA informēja projekta “Supernova 2020” komunikācijas vadītāja Līga Andžāne.

Sākot no šodienas, “Supernova” kontā sociālajā tīklā “YouTube” var noklausīties tās konkursam pieteiktās dziesmas un izpildītājus, kurus atlases žūrija decembrī aicināja uz noklausīšanos klātienē.

Šogad konkursam “Supernova” būs tikai viena tiešraide 8.februārī, kad varēs noskaidrot, kurš no pretendentiem dosies uz 65.starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu, kas šogad maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Mainoties televīzijas raidījumu skaitam, mainījusies arī dziesmu atlases kārtība. Kā norādīja konkursa “Supernova 2020” producente Ilze Jansone, televīzijas skatītāji dziesmu vērtēšanā varēs iesaistīties tikai fināla tiešraidē. “Astoņas fināla dziesmas izvēlēsies žūrija, ņemot vērā arī to, kā dziesmas platformā “YouTube” būs vērtējuši klausītāji,” skaidroja Jansone. Astoņas fināla dziesmas tiks izziņotas 16.janvārī.

Par vietu konkursa “Supernova 2020” finālā sacentīsies Elizabete Gaile, Līva, Annemarija Moiseja, Seleste, Rūta Ķergalve, grupa “Laika Upe”, grupa “Audiokvartāls”, Toms Kalderauskis, Markus Riva, Katrīna Bindere, “Shanti”, Madara, Samanta Tīna, Sabīne Blūma-Blūmane, “Maia”, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Antra Stafecka un Atis Ieviņš, Aivo Oskis, grupa “Bad Habits, “Anna”, Alise Haijama, Driksna, Miks Dukurs, Alekss Silvers, Signe un Jānis.

Kā ziņots, 20.novembrī noslēdzās dziesmu pieteikšana LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” sestajai sezonai.

Konkursā varēja piedalīties autori, izpildītāji un producenti, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu. Viens no konkursa “Supernova” mērķiem ir palīdzēt augt un attīstīties nozarei kopumā, tādēļ dziesmu tapšanā drīkst piedalīties arī ārvalstu producenti. Nolikums paredz, ka ārvalstu pilsoņi var būt arī izpildītāji grupas sastāvā, tomēr viņi nedrīkst būt solisti.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli