Sestdiena, 29. februāris

Agris Petermanis beidzot atbildējis ministram

Agris Petermanis beidzot atbildējis ministram
Foto: Egons Zīverts
25.04.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis 23. aprīlī nosūtījis elektroniski parakstītu vēstuli ar atbildi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem, vakar “Kurzemes Vārdam” teica A. Petermanis. Vēstules saturu izpaust viņš pagaidām atteicās.

J. Pūce bija pieprasījis Nīcas novada domes priekšsēdētājam sniegt paskaidrojumus par Administratīvās rajona tiesas lēmumu nepildīšanu. Vēstules ar šādu pieprasījumu VARAM bija sūtījusi vairākkārt kopš pagājušā gada, taču A. Petermanis nebija uz tām atbildējis, informēja ministrijā. Administratīvās rajona tiesas 2017. gada 21. jūnija un 2018. gada 26. janvāra lēmumi uzlika par pienākumu Nīcas novada domei izpildīt pašas 2014. gadā pieņemto lēmumu novērst nelikumīgu būvniecību īpašumā “Virsāji”, kur žogs esot ierīkots neatbilstoši būvniecības normatīviem.

Uz lūgumu pastāstīt, ko atbildējis ministram un kāda būs Nīcas novada domes turpmākā rīcība attiecībā uz tiesas lēmumu izpildi žoga jautājumā, A. Petermanis atbildēja: “Šobrīd nē. Ir jāļauj ministram iepazīties, un tad skatīsim, kāda būs viņa atbilde.” Nīcas pašvaldības vadītājs teica paldies VARAM ministram par viņa vēstuli, jo “tas, ka žogs atrodas tur, kur tas atrodas, ir nekonsekventu tiesas lēmumu rezultāts”. Lūgts paskaidrot, ko nozīmē nekonsekventi tiesas lēmumi, A. Petermanis sacīja, ka vairāk nekomentēšot: “Kam ir ausis, lai dzird.”

Tā kā A. Petermaņa atbilde J. Pūcem jāizskata, vakar VARAM sniegt komentārus par to nevarēja, ziņoja ministra padomniece Agnese Vārpiņa.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli