Svētdiena, 2. oktobris Skaidris, Ilma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ar “Bārtas rudeni” noslēdz aktīvā tūrisma sezonu

Nedēļas nogalē atpūtas bāzē ”Ods”, upē un meža takās norisinājās tūrisma festivāls ”Bārtas rudens 2022”. Festivāls kopā pulcēja vairākus simtus dažāda aktīvā tūrisma entuziastus – laivotājus, ūdenssportistus, orientieristus, velobraucējus un pārgājienu mīļotājus.

Ar “Bārtas rudeni” noslēdz aktīvā tūrisma sezonu
Uz tūrisma festivāla “Bārtas rudens 2022” atklāšanas parādi atpūtas bāzē “Ods” ieradušās komandas “Remo 1” un “Remo 2”. Pērn pasākumā vīri piedalījušies pirmo reizi, iepaticies un izlēmuši, ka šogad atkal jādodas izbaudīt Bārtas upi un viena atvasaras diena jāpavada airējot. Lielākā daļa festivāla dalībnieku bija gandarīti par savu izvēli, kā pavadīt pēdējo nedēļas nogali pirms rudens iestāšanās. (Foto: Egons Zīverts)
Uz tūrisma festivāla “Bārtas rudens 2022” atklāšanas parādi atpūtas bāzē “Ods” ieradušās komandas “Remo 1” un “Remo 2”. Pērn pasākumā vīri piedalījušies pirmo reizi, iepaticies un izlēmuši, ka šogad atkal jādodas izbaudīt Bārtas upi un viena atvasaras diena jāpavada airējot. Lielākā daļa festivāla dalībnieku bija gandarīti par savu izvēli, kā pavadīt pēdējo nedēļas nogali pirms rudens iestāšanās. (Foto: Egons Zīverts)
20.09.2022 06:00

liepajniekiem.lv

Turpina aktīvā tūrisma tradīcijas

”Noslēdzam aktīvā tūrisma sezonu,” sacīja Dienvidkurzemes tūrisma aģentūras direktore Ieva Skābarde, piebilstot, ka šie ir svētki visiem cilvēkiem, kuriem patīk laiku pavadīt pie dabas un svaigā gaisā. ”Mums laiks ir labs. Pirmā prognoze! Tagad tik jādabū ieskrējiens un uzrāviens!” pirms pasākuma atklāšanas teic I. Skābarde.

Laivošana novada upēs izturējusi arī kovidlaika pārbaudījumu – tā notika, ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, organizatoriem sameklējot atbilstošāko norises formu.

Laikapstākļi bijuši vislielākā rūpe, taču tos pasākuma rīkotāji nekādi nevarēja ietekmēt. Lietus nolija ik pa laikam – saule mijās ar tumšiem mākoņiem visas dienas garumā.

Uz laivošanu Bārtas upē, kas nosacīti ir pasākuma galvenā aktivitāte, bija saņemti 37 komandu pieteikumi, taču kopumā piedalās ap 300 cilvēku, sestdien sacīja organizatori.

”Bārtas rudens” rīkotāji – Dienvidkurzemes tūrisma aģentūras vadītāja Ieva Skābarde un tūrisma eksperts Raimonds Reinis (no labās) – paralēli vēl pēdējām organizatoriska satura sarunām sagaida un sasveicinās ar ikkatru pasākuma dalībnieku. Viens no pirmajiem dalībniekiem, kas ieradies un atbalsta pasākumus uz ūdens, ir sens ūdens sporta cienītājs Māris Kupšis (pa kreisi). Foto: Egons Zīverts

Sestdienas rītā festivāls sākās ar aktivitātēm uz ūdens, pēcpusdienā ieradās velobraucēji un orientēšanās entuziasti, bet svētdien interesenti varēja doties pārgājiena seriāla ”Izpēdo Dienvidkurzemi” posmā pa Bārtas meža takām.

”Gribētu teikt, ka esam Latvijā lielākais tūrisma festivāls, jo tāds notikums, kur būtu tik daudz disciplīnu apvienotas vienkopus, īsti nekur nenotiek,” piebilst I. Skābarde.

Viņa norāda, ka ar šo pasākumu iezīmējam aktīvā tūrisma sezonas beigas, taču tas nenozīmē, ka iestāsies klusums. Nebūt ne, vēl notiks pārgājieni, tāpat cilvēki joprojām dosies ekskursijās un braucienos ar laivām.

Šogad atpūtas bāzē tūrisma festivālā uzaicināti piedalīties daži mājražotāji un amatnieki. ”Tas tāds izmēģinājums. Tirgotājiem jau teicām, ka var nebūt nekāda lielā peļņa, jo ko tādu mēģinām pirmo reizi. Taču viņi atbildēja, ka tā ir atkal jauna iespēja sevi parādīt,” pastāsta I. Skābarde. ”Kaut ko līdzi paņemamu uzēdamu arī var iegādāt,” viņa piebilst.

”Bārtas rudens” atklāšanā pie atpūtas bāzes ”Ods” Latvijas karogu mastā uzvelk pasākuma jaunākie dalībnieki un sporta kluba ”Atvars” pārstāvji. Foto: Egons Zīverts

Dienvidkurzemes tūrisma organizators un eksperts tūrisma jautājumos Raimonds Reinis, kurš ir viens no galvenajiem šī pasākuma rīkotājiem, tradīcijas atjaunotājiem un turpinātājiem pirms vairākiem gadiem, pastāsta, ka pirmie vērienīgie ūdens sporta mači ar laivām mūspusē notikuši pirms vairāk nekā 50 gadiem.

Nesenākā vēstures turpināšana jāsaista ar pasākumiem ”Liepājas regate”, kā arī ”Bārtas kartupelis”, ko organizēja Turaids Šēfers un ”Sofijas laivas”. I. Skābarde piebilst, ka ”Bārtas rudenim” vēl viens no aizsākumiem ir arī pasākums ”Duvzares regate”.

”Pirms pāris gadiem Turaids pēdējo reizi nomizoja kartupeli. Tad arī mēs uzsākām tūrisma festivāla tradīcijas aizsākumu, pamazām audzējot klāt aktivitāšu klāstu,” viņš pastāsta.

Pavasarī aktīvās atpūtas tūrisma sezonu atklāj ar ”Sakas pumpuru”.

Uz pasākumu R. Reinis ieradies, varētu teikt, pa taisno no Kurzemes tūrisma gada balvas ”Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremonijas.

Arī viņš bija starp apbalvotajiem, saņemot atzinību par nerimstošu darbu, atbalstu un iedvesmošanu aktīvā tūrisma objektu izveidē un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā, kā arī par to, ka viņš vienmēr ir klātesošs, atraktīvs un idejām pilns tūrisma eksperts. ”Jā, tūrisms ir mans dzīvesveids – apvienoju darbu un hobiju,” viņš uzsver, komentēdams savu panākumu.

Azartu nespēj izbojāt nekas

”Mūsu tūrisma festivāls jāsalīdzina ar olimpiskajām spēlēm, jo arī uz to atklāšanu neierodas visi sportisti, bet tikai labākie!” atklāšanas runā ar humoru sacīja R. Reinis.

Liela daļa jau devušies uz laivošanas sacensību startu Bārtas upē, gandrīz pie pašas Lietuvas robežas. Upē pie atpūtas bāzes ”Ods” sacenšas dažādu ūdens sporta veidu pārstāvji.

Viens no tiem uzņēmējs Ilgonis Šteins no Priekules. ”Man ūdens priekos ir bijis pārtraukums gandrīz 30 gadus, kopš biju students. Tad taisīju biznesu, ģimeni, bērni auga, vairs nesanāca. Ūdens sports ir mans hobijs, daudz ir braukts, arī Krievijā krustu šķērsu pa upēm izbraukāts,” saka ūdens sporta entuziasts.

Kopš mūspusē notiek tūrisma pasākumi uz ūdens, labprāt piedalās. ”Bārtas rudens” ir viena no tradīcijām.

”Nodarbošanās ar ūdenssportu līdzīgi kā jebkurš hobijs – maksā. Ir makšķernieki, kuri pērk makšķeres par tūkstošiem, tāpat mednieki. Mana sirdslieta ir šis,” stāsta I. Šteins.

Rīdzinieks Rolands uz ”Bārtas rudeni” ieradies kā tiesnesis. ”No mazām bērnu dienām braucu līdzi vecākiem, pats piedalos 13 gadus, bet kādu laiku tikai tiesāt,” saka vīrietis, kurš nopēta, kā trasi ūdenī izmēģina Juris Kurvins un I. Šteins.

Ūdens sportistu trasi iemēģina Juris Kurvins (priekšplānā) un Ilgonis Šteins, kuram piedalīšanās Dienvidkurzemes novada laivošanas pasākumos ir iespēja nopietnāk atgriezties pie jaunībā atklātās sirdslietas. Foto: Egons Zīverts

Uz starta vietu gatavojas doties divas draugu komandas ”Remo 1” un ”Remo 2” no Liepājas. ”Mēs piedalījāmies pagājušajā gadā, iepatikās, tāpēc šogad izlēmām atgriezties,” saka komandu runātīgākais pārstāvis Uldis. Bārtas upes posmu dosies pieveikt ar kajakiem.

No ”Oda” līdz starta vietai padsmit kilometri. Izvēloties to un pagājušajā nedēļā pa darbdienām dodoties sakārtot starta vietu, ceļš uz turieni bijis līdzens, savukārt meža ceļš, kas pieved pie upes, labā stāvoklī, izbraucams. Taču stiprās lietavas komplektā ar mežizstrādes darbu tehniku krietni pabojājušas gan grantēto, gan zemes ceļu.

Piesardzības pasākumu dēļ, lai automašīnas ar laivām piekabēs nenogrimtu, starts laivotājiem aizkavējās par vairāk nekā stundu. Taču ne tas, ne ik pa laikam uznākušās lietusgāzes nemazināja laivotāju vēlmi dienu pavadīt tieši tā, kā to iecerējuši.

Laivotāji sēžas laivās, kas ir krāsainas kā rudens lapas, un gatavojas ”Bārtas rudens 2022” startam. Vienā daļā laivotāju mīt sacensības gars un vēlme pārbaudīt savus un komandas spēkus, un uzlabot iemaņas airēšanā, citiem tā ir vienkārši nesteidzīga izklaide un atpūta svaigā gaisā ar ekstrēmiem elementiem. Galvenais, ja apkrīt, salīst vai paliek karsti, lai ir drēbes, ko pārvilkt, secinājuši ūdens aktivitāšu pieredzējušākie entuziasti. Foto: Egons Zīverts

”Esam komanda ”MāMiBu”,” saka liepājnieki Māris un Miks Bumbuļi. No viņu vārdu un uzvārdu pirmajiem burtiem arī izveidojuši komandas nosaukumu. ”Mums šis ir vispār pirmais pasākums šogad uz ūdens, šosezon darbu dēļ nav sanācis brīvdienās un nevienā citā pasākumā palaivot,” saka Māris.

Iepriekš piedalījušies ”Bārtas kartupelī”, arī ”Sakas pumpurā”, piebilst Miks. Viņus uz startu atvedusi sieva un mamma Kristīne. ”Man ir citi vaļasprieki – tie ir rokdarbi. Es laivot ne, jo man tik ilgi grūti nosēdēt,” viņa pamato.

”Mums sacensības nav galvenais, bet gan atpūta svaigā gaisā,” uzsver Māris. Tēvs un dēls iepazinuši Bārtas, Tebras un Rīvas upi.

Savukārt students Gustavs Sarma laivos kopā ar brāļa dēliem sākumskolēniem Valteru un Jēkabu. ”Mēs nelaivojam pirmo reizi,” lepni saka Valters. ”Mūsu komandu sauc ”Īsti vīri”!” saka Gustavs. ”Brīvā laikā ģimenes lokā cenšamies iesaistīties aktīvās atpūtas pasākumos. Esam iecienījuši tā pavadīt laiku, arī piedāvājums, īpaši Dienvidkurzemē, ir gana labs un plašs,” uzsver jaunietis.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz