Piektdiena, 17. janvāris Tenis, Dravis

Bērni iegūst jaunas rotaļu iekārtas

Bērni iegūst jaunas rotaļu iekārtas
Foto: Publicitātes
06.10.2017 07:06

"Kurzemes Vārds"

Piedaloties projektu konkursā “LMT Latvijai”, pie jaunām rotaļu iekārtām un baskāju takas tikusi Vērgales pirmsskolas izglītības iestāde “Kastanītis”. Savukārt Pāvilostas bērnudārzs “Dzintariņš” ieguvis vingrošanas kompleksu.

Projektu konkurss “LMT Latvijai” tika organizēts ar mērķi veicināt aktīvu dzīvesveidu, kā arī sabiedriskās dzīves attīstību Latvijas novados. Pāvilostas novadā pēc iedzīvotāju balsojuma uzvaru guvuši četri no iesniegtajiem 20 projektiem. To realizēšanai saņemti astoņi tūkstoši eiro, norāda pašvaldības pārstāve Marita Kurčanova.

Bērnudārzs “Kastanītis” pēc finansējuma iegūšanas īstenojis projektu “Vairāk kustību – vairāk veselības!”. Esošais bērnu rotaļu laukums papildināts ar diviem āra trenažieriem, ierīkota baskāju taka, iegādāti seši līdzsvara riteņi un ķiveres, kā arī rotaļu ceļa zīmes un luksofors. Baskāju taku bērnudārzs kopā ar bērnu vecākiem ierīkojis pašu spēkiem.

“Audzēkņi, viņu vecāki un bērnudārza darbinieki ļoti priecājas par šī projekta īstenošanu, jo bērniem ikdienā papildus tiks nodrošinātas jaunas sportiskas aktivitātes,” prieku neslēpj arī “Kastanīša” vadītāja Gaida Akerfelde.

Arī PII “Dzintariņš” vadītājas Montas Pētermanes uzraudzībā veiksmīgi īstenots iecerētais projekts “Vingrošanas komplekss pirmsskolas vecuma bērniem”. Rotaļu laukumā papildus esošajām iekārtām izvietots jauns vingrošanas elementu komplekss “Climboo”. Tas paredzēts bērniem no trīs gadu vecuma un pielāgots tā, lai īpaši attīstītu līdzsvara izjūtu un lokanību, kā arī ieinteresētu vairāk sportot svaigā gaisā.

M. Kurčanova stāsta, ka Pāvilostas novadā drīzumā tiks īstenoti arī pārējie divi projekti, kuri ieguva LMT atbalstu.

Vēl līdz šā gada izskaņai Vērgales pagastā, pie viesu mājas “Laikas”, plānots atjaunot jūras krastā dēļu klājuma pastaigu taku un ierīkot skatu platformu ar soliņiem. Savukārt pavasarī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vērgalīte” tiks pie jauniem tautas tērpu komplektiem, kā arī papildinās esošos tērpus ar jauniem aksesuāriem.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)