Piektdiena, 19. jūnijs Nils, Viktors
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Brīdina par Kurzemes upju baseinu palieņu un zemāko vietu applūšanu

Pēc intensīviem nokrišņiem Kurzemes upēs strauji paaugstinās ūdenslīmenis, tādēļ vairāku upju baseinos applūdīs palienes un zemākās vietas, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvais dežurants Eduards Musatovs.

Brīdina par Kurzemes upju baseinu palieņu un zemāko vietu applūšanu
23.12.2024 09:58

LETA

Atslēgvārdi

Dzeltenais brīdinājums par applūšanu izplatīts līdz rītdienas, 24. decembra, plkst.16.

VUGD atgādina, ka, pārvietojoties plūdu apdraudētajās teritorijās, ir jābūt piesardzīgam. Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastē stiprs vējš kopā ar augstiem viļņiem var izraisīt būtisku ūdens līmeņa paaugstināšanos.

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz