Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Būs jauns konsultants

Būs jauns konsultants
Foto: pavilosta.lv
17.10.2017 07:07

"Kurzemes Vārds"

Pāvilostas novada Tūrisma informācijas centrs ir jauna kolēģa meklējumos. Darbā tiek aicināts tūrisma informācijas konsultants uz noteiktu laiku, vēstīts Pāvilostas novada mājaslapā.

Tūrisma informācijas centra vadītāja Mairita Tumpele atklāj, ka kolēģis tiek meklēts saistībā ar došanos dekrēta atvaļinājumā: “Mani prombūtnes laikā aizvietos un manus pienākumus pildīs Tūrisma informācijas centra konsultante Anta Lībiete.” Viņa vadītājas darba pienākumus uzņemsies no 8. novembra.

No jaunā kolēģa tiek gaidītas labas svešvalodu zināšanas, komunikācijas spējas, ieinteresētība un radošums ikdienas darbā, precizitāte un augsta atbildības sajūta. “Stabils atalgojums, jauks kolektīvs, interesants darbs. Iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes,” darba plusus min centra vadītāja. Ar detalizētāku darba pienākumu un prasību aprakstu iespējams iepazīties Pāvilostas novada mājaslapā.

Darba līgums tiks slēgts uz noteiktu laiku, nosakot trīs mēnešu pārbaudes termiņu. Pieteikties var līdz 31. oktobrim pulksten 16.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)