Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Būvprojekta izstrādes laikā aiziet tehniskais direktors

Būvprojekta izstrādes laikā aiziet tehniskais direktors
Foto: liepajniekiem.lv
14.11.2017 19:02

"Kurzemes Vārds"

SIA “Priekules nami” slēgs iepirkuma līgumu par būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu pārbūvei ar SIA “Firma L4”.

Līgumcena par būvprojekta izstrādi ar “Firmu L4” ir 94 200 eiro. Izsludinātajā iepirkumā uz šo pakalpojumu sniegšanu bija pieteikušies divi pretendenti. “Firma L4” bija vienīgais, kas atbilda kvalifikācijai, izvēli pamato “Priekules namu” valdes locekle Arta Brauna. Līgumu plānots noslēgt tuvākajā laikā. SIA “Firma L4” juridiskā adrese ir Rīgā. Tai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze projektēšanā, būvuzraudzībā un inženierkonsultācijās. Uzņēmums iepriekš izstrādājis būvprojektu ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstībai Valmierā.

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu pārbūvi veiks Priekules pilsētā un Priekules pagasta Saulaines ciemā. Kanalizācijas pārbūvi finansēs Eiropas Savienības Kohēzijas fonds, bet ūdensvada ierīkošanu – Priekules novada pašvaldība. Plānots, ka cauruļvadu izbūve sāksies 2019. gadā.

Patlaban SIA “Priekules nami” ir izsludinājusi konkursu uz tehniskā direktora amatu. Iemeslus, kāpēc no darba aiziet pieredzējušais Jānis Kaucis, A. Brauna nekomentē. “Tāds bija viņa lēmums. Ļoti labs darbinieks, zinošs un kompetents. Viņa zināšanas un pieredze ir liela vērtība. Nezinu, vai uzreiz izdosies atrast tik labu tehnisko direktoru,” norāda uzņēmuma vadītāja.

“Tas ir mans personisks lēmums. Neizpaužams,” lakonisks ir arī pats J. Kaucis.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli