Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Cer uz vietējo ēdinātāju interesi

Cer uz vietējo ēdinātāju interesi
Foto: Publicitātes
10.07.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Vaiņodes novada pašvaldība kārtējo reizi izsludinājusi kultūras namā esošo ēdnīcas telpu nomas izsoli. “Esam uztaisījuši aprēķinus un bijuši spiesti ievērojami samazināt cenu,” stāsta Vaiņodes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs. “Pie mums ir uzņēmēji, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumiem, ceram uz viņiem.”

Izsoles sākumcena ir seši centi par kvadrātmetru. Iepriekšējās izsolēs, kas beigušās bez rezultāta, cena bija 28 centi. “Līdz šim nav bijis pilnīgi nekādas uzņēmēju intereses,” saka O. Jurjevs. Izsolē, kas plānota 30. jūlijā, pašvaldība piedāvās lielāku nomas platību nekā iepriekš – 595,90 kvadrātmetrus agrāko četrsimt vietā. “Piedāvājam papildu platību – palīgtelpas nāk klāt, tur ir nelielas noliktavas. Iepriekš tās neiznomājām, jo paši daļēji izmantojām, bet esam sapratuši, ka pašvaldībai tās nevajag,” skaidro priekšsēdētāja vietnieks. Ēdnīcas telpās ir arī virtuves iekārtas.

Ēdnīcas daļu kultūras namā pašvaldība uztur un ziemās apkurina minimālā režīmā, lai neiemetas pelējums. Iepriekš, 2015. gadā, šīs telpās izdevās izsolīt, taču nomnieks lauza līgumu, jo saprata, ka ir par dārgu un bizness nesokas, pastāsta priekšsēdētāja vietnieks.

O. Jurjevs atzīst – ja būtu uzņēmēju interese, pašvaldība būtu atvērta un izskatītu arī citas idejas ēdnīcas telpu izmantošanai. “Jo dziļāk laukos, jo mazāka interese par telpām,” viņš saka. Arī citu nekustamo īpašumu un neizmantoto telpu iznomāšana šī iemesla dēļ nesekmējas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli