Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Četrzvaigžņu viesnīcu Pāvilostā atvērs pavasarī

Četrzvaigžņu viesnīcu Pāvilostā atvērs pavasarī
Foto: Egons Zīverts
19.09.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Pie viesnīcas jaunbūves Pāvilostā, Dzintaru ielā 7a, reklāmas baneris vēstī, ka tā būs pieejama pavasarī. Iepriekš projekta attīstītājs un būvnieki ziņoja, ka darbus pabeigs līdz šī gada decembrim. Četrzvaigžņu spa viesnīca darbu uzsāks nākamā gada pavasarī, apstiprina SIA “Aviao” līdzīpašnieks Jurģis Sedlenieks.

“Uz žoga uzliktais baneris ir pasūtītāja publicitātes reklāma,” “Kurzemes Vārdam” paskaidro SIA “Kuldīgas būvserviss” būvdarbu vadītājs Uģis Brēdiķis.

J. Sedlenieks norāda, ka viesnīcas būvniecība turpinās: “Patlaban sadarbībā ar liepājniekiem SIA “DanSan” notiek kanalizācijas ārējo tīklu darbi, kā arī būvnieks veic priekšdarbus apjumšanai.”

“Ar lielāku vai mazāku nobīdi” viesnīcas būvniecība ziemā arī tikšot pabeigta. Sekos iekštelpu labiekārtošana. “Piedāvāsim helio spa pakalpojumu, attiecīgi jāuzstāda aparatūra, jāapmāca darbinieki ar to rīkoties. Rezultātā plānojam darbu sākt kā viesnīca nākamgad pavasarī,” stāsta J. Sedlenieks.

Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons jau iepriekš atzinīgi vērtējis topošo viesnīcu, ka piesaista investīcijas, dos darba vietas un vairos pilsētas atpazīstamību. Par darbu iekavēšanos viņš neraizējas: “Būvdarbus bija plānots beigt ziemā un iekārtot visu, lai darbu sāktu maijā.”

“Kurzemes Vārds” jau rakstīja, ka četrzvaigžņu standartam atbilstošā viesnīca ar restorānu un baseinu radīs desmit darba vietas un, pēc attīstītāju domām, piesaistīs Pāvilostai viesus arī ziemas sezonā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli