Sestdiena, 30. septembris Menarda, Elma, Elna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Foto: Dāvināt svētkus un svinēt mazās uzvaras. Durbes bērnudārzā nosvinēts mācību gada noslēgums

Gan vakar, gan aizvakar izglītības iestādēs tika svinēts mācību gada noslēgums. Durbes pirmsskolas izglītības iestādē “Ābolītis” tas notika ar īpaši sirsnīgiem pasākumiem. Šai bērnudārzā ļoti aktīvi darbojas vecāku padome, kura par prieku bērniem un iestādes kolektīvam mācību noslēgumā uzveda izrādi “Aina ar brālīti meklē cālīti”, kā arī piešķīra gada balvu “Zelta ābolītis” šī gada izcilākajam iestādes darbiniekam.

Foto: Dāvināt svētkus un svinēt mazās uzvaras. Durbes bērnudārzā nosvinēts mācību gada noslēgums
Uz mācību gada noslēguma pasākumu "Ābolīša" audzēkņi ieradās, pacilāti demonstrējot savas grupiņas īpašo karogu. Attēlā sešus gadus vecie "Mārītes" grupiņas bērniņi. (Foto: Ģirts Gertsons)
Uz mācību gada noslēguma pasākumu "Ābolīša" audzēkņi ieradās, pacilāti demonstrējot savas grupiņas īpašo karogu. Attēlā sešus gadus vecie "Mārītes" grupiņas bērniņi. (Foto: Ģirts Gertsons)
01.06.2023 00:00

liepajniekiem.lv

Prieka mirklis visiem

“Ābolīša” vecāku padome arī ikdienā aktīvi darbojas un veido dažādus pasākumus, lai bērnudārza ikdienu padarītu interesantāku, savukārt īpaša mācību noslēguma dienas atzīmēšana notiek otro gadu.

Iepriekš noslēguma pasākumi katrai grupiņai – “Saulītēm”, “Bitītēm”, “Ezīšiem”, “Mārītēm 5” un “Mārītēm 6” – bijuši atsevišķi, taču svarīgi bijis, lai kopā svinētu visi.

Ideja radusies arī tāpēc, lai visiem bērnudārza audzēkņiem, ne tikai tā beidzējiem, mācību gada beigas tiešām būtu kā svētki, stāsta vecāku padomes priekšsēdētāja Madara Jaunzeme.

“Lielajiem bērniem ir izlaidums – viņiem ir svētki, bet pārējie un tie, kas vasarās vairs nenāk, gada beigās vienkārši savāc savas mantiņas un iet mājās – pilnīgi nekādas svētku sajūtas!

Pagājušajā gadā teicu: varbūt kaut ko uztaisām? Bijām trīs aktīvas mammas, audzinātājas nāca palīgā, un taisījām radošās darbnīcas pa pieciem punktiem – rotaļas, futbols, bumbas, sava objekta līmēšana un puzles likšana ar savu simboliku. Teikšu godīgi, pēc tā pasākuma gribējās vienkārši nokrist zālē un tā izklāties, jo tas bija pirmais lielākais pasākums. Bet ar domu – lai ir svētki,” viņa saka, piebilstot, ka šai procesā svarīgi arī tas, ka audzinātājām un iestādes vadībai tad ir mazāk rūpju.

“Dienas skrējiens, kāds slimo, kādam jāuzņemas vairāki darbi – mājās tikt galā ar trīs bērniem ir grūti, kur nu vēl ar 14 vai 25. Tad gribas audzinātājām un vadībai dot to mirkli – kaut vai pusstundu, stundu, lai var uzelpot vieglāk kaut vai par gramiņu,” teic M. Jaunzeme.

Izglītības iestādes vadība ar siltu smaidu uzteic vecāku padomes radošo iesaistīšanos bērnudārza dzīves ikdienā – tik aktīva vecāku līdzdalība nemaz tik bieži novērojama nav.

“Es esmu ļoti lepna, ka mums ir tāda iestādes padome. Tiešām tik aktīva! Mums jau gadiem iestrādājušās ļoti lielas tradīcijas – Baltā galdauta svētki, teātris, kur pat tēti spēlējuši lugas, visādas aktivitātes, mācību līdzekļus taisām, vecāki iesaistās Lielajā talkā, kopā veidojam dažādas labdarības akcijas. Mēs ļoti veidojam piederību, un vecāki tajā līdzdarbojas. Mums nekad otrreiz nav tāds pats pasākums, un vecāki arī mums dāvina svētkus,” priecājas “Ābolīša” vadītāja Mudīte Reinharde.

“Ja citās iestādēs vecākus nevar iekustināt, tad mums ir tā, ka brīžiem sakām: varbūt to pārliekam uz nākamo reizīti, jo idejas birst, un man ir liels prieks!

Vecāku padome iesaistās arī pedagoģiskajā procesā – tas nav tikai, kā blakus stāvēt pasākumā, bet mācīties kopā ar mums,” padomes darbu slavē arī izglītības metodiķe Anda Baļeva, norādot, ka vecāki, kuri iesaistās, redz pedagoģiskā darba specifiku, par kuru iepriekš nav nojautuši.

Tieši tāpēc esot interesanti vērot, kā viņi to iepazīst. “Pagājušajā gadā, lai vecāki saprastu, ko tas nozīmē un kāpēc ir tik daudz jautājumu no mūsu puses, aicinājām kopā salikt scenāriju. Un tad vecākiem arī bija daudz jaunu atklājumu. Šis viss patiesībā veido piederību, patriotismu, kas tālāk arī bērnos rodas. Un mums tas ir ļoti svarīgi, jo piederība ir viena no iestādes vērtībām. Visi šie mazie solīši, un, ja vēl ir tik brīnišķīga padome, tad ir fantastiski,” atzīmē metodiķe.

Šogad “Ābolītī” bijuši 104 audzēkņi – ne tikai durbenieki, bet bērni arī no Grobiņas, Vecpils, Dunalkas, Lieģiem. “Šis skaits mums ir konstants – šogad mazliet vairāk, nākamgad varbūt būs nedaudz mazāk, bet vēl komplektējam grupas. Taču skaitliski lēnām ejam uz augšu,” saka M. Reinharde.

Ar lepnumu un sirdi

Tā kā “Ābolītī” jau agrāk spēlēts teātris, vecāku padome mācību gada izskaņā šo tradīciju turpināja, par prieku bērniem un iestādes kolektīvam uzvedot izrādi “Aina ar brālīti meklē cālīti”.

Uz pārsteiguma teātra izrādi audzēkņi ieradās pavisam svinīgi – katra grupiņa nesa savu karogu. Arī tie tapuši, pateicoties vecāku padomei, – maija sākumā rīkotas radošās darbnīcas un karogus darinājuši paši bērni, apspēlējot savas grupiņas simboliku.

“Bija grupiņas, kur bija pat balsošana – iesaistījās ģimenes, kuras veidoja skices – nebija tā, ka tagad atnākam un uzreiz liekam uz auduma. Pirms tam nolemts, kā tas izskatīsies. Radošajā darbnīcā tika uzlikts uz auduma,” stāsta A. Baļeva.

Izrādes “Aina ar brālīti meklē cālīti” lomās iejutās bērnu atraktīvie vecāki. Gliemeža tēlā Madara Jaunzeme, cāļa – Diāna Tapiņa. Foto: Ģirts Gertsons

“Cits var krāsot ar flomāsteru, marķieri, bet mazās “Saulītes” tā nesakrāsos – viņi ir pavisam maziņi, tāpēc ar audzinātājas palīdzību krāsoja un spieda plaukstiņas. Es atceros, ka pēc tam katrs lepni nāca un teica, kā sauc viņa grupiņu.

Knapi varēja izrunāt, bet lepni to teica! Tās ir tās mazās uzvaras, kas liek darboties vēl,” piebilst M. Jaunzeme.

Ar aizrautību un interesi mazie vēroja teātra izrādi, plaukšķinot līdzi un pateikdamies ar aplausiem. Cālīša tēlā bija iejutusies Diāna Tapiņa, kuras četrgadīgā meitiņa Enija bija viena no izrādes skatītājām.

Diāna teic, ka ar spēlēšanu viss sanācis, kā iecerēts, un galvenais, lai bērniem prieks. “Viss ļoti labi sanāca, patīkami saorganizējāmies. Vecāki ļoti atraktīvi, radoši un katrs pārspēja savas aktiera spējas. Kādas trīs reizes tikai bijām mēģinājuši, pirmās divas reizes vispār tikai scenārijam izgājām cauri un aizvakar visu salikām kopā ar visiem tērpiem,” viņa pastāsta.

Pēc teātra izrādes norisinājās vēl viens svinīgs pasākums – ceļojošās balvas “Gada zelta ābolītis” pasniegšana vienam no iestādes darbiniekiem, kurš vecāku vērtējumā atzīts par izcilāko.

Šoreiz to saņēma “Ezīšu” grupiņas audzinātāja Kristīne Liepiņa. “Man ir pacilātas emocijas, ir gandarījums, jo tiešām ir strādāts, daudz ieguldīts, un prieks, ka vecāki to novērtē un redz no malas.

Darbs bērnudārzā man ir sirdsdarbs, jo te ir jābūt cilvēkam, kuram šis darbs tiešām patīk, un, ja patīk, tad tu esi savā vietā.

Un es esmu savā vietā,” teic K. Liepiņa, kura “Ābolītī” strādā jau piecus gadus.

“Ezīšu” grupiņas audzinātāja Kristīne Liepiņa, saņemot gada balvu “Zelta ābolītis”. Viņa saka, ka darbs bērnudārzā nozīmē strādāt no sirds. Foto: Ģirts Gertsons

Gan vecāku padome, gan “Ābolīša” vadītāja pasākuma izskaņā izteica un piešķīra pateicības veltes gan darbiniekiem, gan bērnu vecākiem par ieguldījumu iestādes darbā un tās popularizēšanu, jo bērnudārza ikdiena šogad bijusi ļoti rosīga.

“Daudz strādājām gan pie emocionālās, gan psiholoģiskās drošības – darbiniekiem organizējām dažādus kursus, lai viņi neizdegtu. Nav jau viegli šai laikā strādāt, kad notiek visādi streiki un citas aktivitātes. Ar bērniem ļoti daudz par veselību runājām – audzinātājas strādāja, un pieaicinājām speciālistus. Šogad ļoti daudz iesaistījāmies projektā “Skola katram bērnam”, jau valsts līmenī pozicionējam savu iestādi. Pie iekļaujošās izglītības šobrīd sākam strādāt,” pastāsta M. Reinharde.

Šogad bērnudārzu absolvēja 23 audzēkņi. Arī vasarā bērnudārzs nebūs kluss – darbosies trīs pilnas dežūrgrupas, atzīmē iestādes vadītāja.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz