Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Durbes namu apsaimniekotājs izsludina vakanci

Durbes namu apsaimniekotājs izsludina vakanci
09.01.2020 07:00

Liena Rimkus

"Kurzemes Vārds"

SIA “Durbes KS” jauno gadu sāk ar vērienīgām pārmaiņām. “Ņemot vērā to, ka Durbes novadā pērn ļoti veiksmīgi pildījies budžets, namu apsaimniekotājam “Durbes KS” pamatkapitāls palielināts par 10 tūkstošiem. Tomēr tas nav viss, valdes loceklis Arnis Zvirbulis ir uzrakstījis atlūgumu,” laikrakstu informē Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs.

“Pamatkapitāls palielināts, apzinoties to, ka katlumājā nepieciešama katla maiņa uz mazāku. Tas ir racionāls lēmums. Iepriekšējais apkures katls bija pārāk liels un sens, ik pa laikam izgāja no ierindas, tagad ņēmām mazāk jaudīgu. Ceram, ka tas ieekonomēs arī malkas patēriņu,” skaidro A. Radzevičs. Iemeslu, kādēļ “Durbes KS” vadītājs uzrakstījis atlūgumu, A. Radzevičs nezina, A. Zvirbulis to neesot norādījis. “Kurzemes Vārds” vairākas reizes centās sazvanīt A. Zvirbuli uz “Durbes KS” mājaslapā norādīto kontakttālruni, tomēr sazināties neizdevās, jo uz zvaniem neviens neatbildēja. Pēdējā A. Zvirbuļa darba diena SIA “Durbes KS” bija 6. janvāris.

Šobrīd SIA “Durbes KS” valdes locekļa amatā tiek meklēts jauns kandidāts. A. Radzevičs zina teikt, ka pagaidām uz vakanto vietu pieteicies viens interesents. Galvenās prasības pretendentam ir: atbilstība “Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma” 37. panta otrās daļas prasībām; akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes, emocionāla stabilitāte.

Jaunā SIA “Durbes KS” vadītāja pienākumos ietilps nodrošināt kapitālsabiedrības pamatdarbību atbilstoši statūtiem, pārzināt kapitālsabiedrības darbību reglamentējošos normatīvos aktus, izpildīt saistošajos noteikumos noteiktos pienākums, plānot un kontrolēt kapitālsabiedrības budžetu un koordinēt kapitālsabiedrības darbību kopumā. Organizēt apsaimniekošanas, siltumapgādes un ūdenssaimniecības pakalpojumus, pārvaldīt mantu un prasmīgi rīkoties ar finansiālajiem līdzekļiem veiksmīgai kapitālsabiedrības funkcionēšanai.

Piedāvātais atalgojums norādīts 1200 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Pretendenti savus pieteikumus ar norādi “Pieteikums Durbes novada pašvaldības SIA “Durbes KS” valdes locekļa amatam” var iesniegt līdz 2020. gada 15. janvārim Durbes novada domes kancelejā vai sūtīt elektroniski.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli