Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Durbes novadā apspriedīs reformu

Durbes novadā apspriedīs reformu
Foto: Egons Zīverts
20.05.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Durbes novada dome ārkārtas sēdē deputāti nolēmuši līdz 14.jūnijam organizēt publisko apspriešanu, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par iespējamu Durbes novada administratīvās teritorijas robežu grozīšanu vai likvidēšanu.

Durbes novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Tauriņa informē, ka tādēļ otrdien, 21. maijā, pulksten 18 Durbes kultūras namā notiks publiskās apspriešanas sanāksme. Bet 25. maijā no pulksten 7 līdz 20 notiks kopā ar Eiroparlamenta vēlēšanām paredzēta iedzīvotāju aptauja, kur savu viedokli iedzīvotāji varēs izteikt klātienē Durbes kultūras nama, Vecpils pagasta pārvaldes, Dunalkas kultūras nama un Lieģu kultūras nama telpās, pēc reģistrēšanās saņemot aptaujas anketu, aizpildot to un ievietojot tam speciāli paredzētā urnā.

“Publiskajā apspriešanā var piedalīties 18 gadu vecumu sasniegušas Durbes novadā deklarētas personas, kā arī personas, kurām Durbes novadā pieder nekustamais īpašums. Savu viedokli iedzīvotāji var izteikt, iesniedzot Iesniegumu likumā noteiktajā kārtībā noformētu iesniegumu, elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi [email protected], vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv vai papīra formā Durbes novada domē, Durbes pilsētas pārvaldē, Vecpils pagasta pārvaldē un Dunalkas pagasta pārvaldē,” skaidro G.Tauriņa.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli