Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Grib zināt priekulnieku domas par teritoriālo reformu

Grib zināt priekulnieku domas par teritoriālo reformu
Foto: Egons Zīverts
04.09.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Priekules novada dome vēlas uzzināt iedzīvotāju viedokli par administratīvi teritoriālo reformu. Anketu var aizpildīt pašvaldības mājaslapā. “Rezultāti domāti mūsu pašu vajadzībām, lai zinātu, kādi ir strāvojumi un ko cilvēki domā,” saka domes priekšsēdētāja Vija Jablonska.

Novada iedzīvotājiem jāatbild uz jautājumu: “Kāds administratīvi teritoriālās reformas rezultāts būtu vislabvēlīgākais Priekules novadam?” Viens atbilžu variants ir VARAM izstrādātais reformas piedāvājums Priekules novadu apvienot ar pārējiem bijušā Liepājas rajona teritorijas novadiem un Liepājas pilsētu. Otrs – tiek apvienoti tikai astoņi novadi. V. Jablonska skaidro, ka netiek piedāvāts variants, ka novads paliktu esošajās robežās. Tāds variants ir Aizputes novada domes izsludinātajā iedzīvotāju aptaujā. “Tas nav reāli, nevajag cilvēkus maldināt,” viņa uzskata.

Pašvaldības zināšanai iedzīvotāji arī lūgti atbildēt, kuru jomu pārkārtojumi tos interesē visvairāk.

Iedzīvotāju aptauja ilgs mēnesi, anketas būšot arī novada domes informatīvajā izdevumā. “Neatkarīgi no aptaujas gaidām, kad atbrauks VARAM ministrs Juris Pūce un tiksies ar novada iedzīvotājiem,” saka V. Jablonska.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli