Piektdiena, 23. februāris Haralds, Almants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ukraiņu bēgļi grib mieru un atgriezties mājās

“Ir sācies 2023. gads, mēs esam cerību pilni, lai mums un jums būtu veselība, mīlestība, saticība un miers virs zemes!” ar šādu novēlējumu jaunajā gadā sākās pasākums Kazdangas Kultūras centrā aizvadītajā sestdienā, ko organizēja Dienvidkurzemes novada pašvaldība visiem novadā dzīvojošajiem bēgļiem no Ukrainas, kuri mūspusē ieradušies no pagājušā gada sākuma, kad viņu dzimtenē sākās karš. Tas izpelnījās skatītāju zālē sanākušo ukraiņu skaļi pasacītu paldies un aplausus.

Ukraiņu bēgļi grib mieru un atgriezties mājās
Ansamblis "Kuršu sievas" izpilda latviešu spēka tautasdziesmas ar simboliskiem vēstījumiem un laba vēlējumiem gan ukraiņu tautai, gan mums pašiem – latviešiem. (Foto: Egons Zīverts)
Ansamblis "Kuršu sievas" izpilda latviešu spēka tautasdziesmas ar simboliskiem vēstījumiem un laba vēlējumiem gan ukraiņu tautai, gan mums pašiem – latviešiem. (Foto: Egons Zīverts)
10.01.2023 06:00

Liene Kupiča, Agnese Grīnberga

"Kurzemes Vārds"

Satikties un iepazīt latviešu kultūru

Lai iepriecinātu viesus un nodrošinātu savstarpēju iepazīšanos, kā arī apspriestu vajadzīgo atbalstu, Dienvidkurzemes novada pašvaldība rīkoja koncertu, kurā piedalījās etnogrupa “Kuršu sievas”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Nīca” un jauniešu deju kolektīvs “Spararats”, ļaujot ukraiņiem iepazīt mūsu zemes nemateriālo kultūras mantojumu.

Aplausus izpelnījās deju kolektīvu “Spararats” (bildē) un “Nīca” uzstāšanās. Foto: Egons Zīverts

Sarīkojums iesākās ar tautisku un ukraiņiem pazīstamu melodiju, tūlīt pēc tam sajūsmu izraisīja pasākuma programmas veidotājas, pašvaldības darbinieces un vienlaikus “Kuršu sievu” dalībnieces Agijas Kauneses izteiktais vēlējums.

Pasākuma atmosfēra – mierīga, bet vienlaikus katrā priekšnesumā bija jūtami iekodēti latviešu spēka simboli un tautiskas lūgšanas par mūsu zemi un tautu, kā arī aizlūgums par šobrīd Ukrainā notiekošo.

Koncertā skanot dziesmām un deju soļiem, vairākiem atnākušajiem un sabraukušajiem vidējās un vecākās paaudzes ukraiņiem acīs bija asaras, viņi bija aizkustināti, bet vienlaikus priecīgi, ka ir iespēja beidzot satikt vairāk savējo, kas mīt Dienvidkurzemes novadā.

Sākoties koncertam un izskanot pazīstamai melodijai, daudzi klātesošie visu paaudžu ukraiņi mūziku izdziedāja ar savas tautasdziesmas vārdiem. Foto: Egons Zīverts

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus pastāstīja, ka šis koncerts bija pirmais vērienīgais pasākums, kurā vienuviet tika saaicināti bēgļi, kas savu mājvietu atraduši visā plašajā novadā.

“Tas ir tāds pateicības, saliedēšanās un sadraudzības pasākums, lai viņi cits citu iepazītu, savstarpēji socializētos un nejustos tik vientuļi katrs savā ciematiņā,” sacīja S. Dejus.

Pasākumā viņa pildīja tulka lomu.

“Esam jūs aicinājuši šeit, lai dalītos ar to, kas mums ir tas mīļākais un tuvākais, – tās ir mūsu tautas dziesmas un tautas dejas,” uzsvēra A. Kaunese, atgādinot, ka 2023. gads mūsu tautai ir īpašs – vasarā tiks izdejoti, izdziedāti un svinēti Dziesmu un deju svētki, kas atzīmēs 150. gadskārtu. “Dāvājam mazu daļiņu jums no mums,” novēlēja A. Kaunese.

Prieks, ka neesam vieni paši!

Nataļja Ustimenko ir no Ukrainas Poltavas apgabala Kremenčukas. Te ieradusies kopā ar meitām – 14 gadus veco Olhu un astoņgadīgo Anastasiju. Ukrainā palicis vīrs. “Dzīvojam Kazdangā,” piebilst N. Ustamenko, un tūlīt seko vārdi latviešu valodā: “Saieta namā,” viņa norāda.

Atzīst, ka latviešu valodu nemācās, taču elementāras lietas iemācījusies ikdienā.

Ukrainas kara bēgles Nataļja Ustimenko ar meitām Anastasiju un Olhu Latvijā dzīvo no pagājušā gada pavasara, Ukrainā palicis vīrs un citi radinieki. Abu paaudžu sievietes ir ļoti pateicīgas, ka uzrīkots pasākums, kur var sastapt vēl tautiešus, kuri Latviju un Dienvidkurzemes novadu izvēlējušies par savu pagaidu patvērumu. “Bet ļoti gribam atkal tikt mājās!” uzsver ukrainietes. Foto: Egons Zīverts

Šeit viņas mitinās no aprīļa, N. Ustamenko ir darba meklējumos. “Liels paldies, ka ir uzrīkots šāds pasākums. Te tiešām ir ļoti skaisti! Kad bija Kazdangas svētki, tad arī te bijām atnākušas. Esam bijušas arī ārpus Kazdangas, bet ne uz koncertiem, tikai paskatīties pilsētas un pa veikaliem.

Prieks, ka neesam te vieni paši, ka te vēl ir mūsējie!” viņa pauž.

Uz koncerta apmeklējumu līdz piektdienai bija pieteikušies vairāk nekā 80 ukraiņi, taču tajā piedalījās tikai daļa. Pašvaldības pārstāvji skaidro, ka daļa saslimuši un tādēļ tomēr nav varējuši ierasties.

Ziemupnieki Zaiga un Edgars Kuplie atveduši astoņus ukraiņus – trīs no Dunalkas, piecus no Nīcas pagasta.

Samērā nesen Dunalkā dzīvo jauna ukraiņu ģimene – tētis Volodja, mamma Ruslana un gandrīz sešus gadus vecais Maksims. “Esam no Aizkarpatiem,” saka Volodja.

Latvijā un Dunalkā ir nedaudz vairāk par pusotru mēnesi. Uz šejieni uzaicinājuši paziņas. “Esmu atradis darbu, strādāju mežā netālu no Durbes. Puika iet bērnudārzā Durbē,” stāsta vīrietis.

Ukraiņi Volodja, Ruslana un sešgadīgais Maksims ieradušies nesen un dzīvo Dunalkā. Pasākums Kazdangā viņiem ir pirmā iziešana ārpus Latvijas dzīvesvietas. Foto: Egons Zīverts

Dunalkā ģimene dzīvojot dzīvoklī. “Es vēl meklēju darbu, tas varētu būt jebkas, Ukrainā strādāju veikalā,” saka Ruslana. “Vēl neko pārāk latviešu valodā nesaprotam, neesam te visai ilgi. Bet mums te ļoti patīk,” teic Volodja.

Dzīvo ar cerību par drīzām kara beigām

“Visi mums palīdz, bet ļoti gribam mājās! Vēl mazliet te pabūsim, tad atgriezīsimies. Dosimies mājās. Pagaidām situācija tur ir tāda, ka mums ir, kur dzīvot. Tur palika radi, arī mans vīrs Vjačeslavs. Paldies Dievam, ka ar viņiem viss ir labi!” uzsver N. Ustimenko.

Pensionāres Nadežda un Tatjana ir katra no savas Ukrainas vietas, bet te sev ieguvušas viena otru un ir draudzenes. “13. aprīlī būs gads, kad esam šeit,” teic Nadežda, Tatjana iestarpina, ka viņa ieradusies pāris nedēļas vēlāk.

Nadežda ir te kopā ar dzīvesbiedru, meitu, arī vārdā Nataļja, un mazmeitu Arinu. “Lai cik mums te patiktu, mēs tiešām ļoti gribam tikt mājās!” uzsver abas seniores.

“Tādēļ latviešu valodu nemācāmies, gribam tikt atpakaļ! Ļoti ceram, ka karš beigsies drīz. Bet pagaidām vēl nekas par to neliecina,” teic Nadežda.

“Bet dzīvosim ar cerību, ka tā notiks, – karš beigsies, un viss atkal būs labi!” piemetina Tatjana. “Galvenais, lai veselība! Karš ir slikti, tas ir tik smagi!” ar asarām acīs saka Nadežda.

Seniores Nadežda (no kreisās) un Tatjana ir katra no savas Ukrainas vietas, bet, nonākot Latvijā un Kazdangā, atradušas viena otru, kļuvušas par draudzenēm un ir aktīvas vietējo pasākumu apmeklētājas. Foto: Egons Zīverts

Abas šīs vecāka gadagājuma sievietes un jaunā paaudze, kas ikdienā ir kopā ar viņām, ir vienas no aktīvākajām, kas apmeklē pasākumus Kazdangā un izmanto iespējas iziet ārpus dzīvesvietas, uzsver Kazdangas pagasta kultūras pasākumu organizatore Inese Birkenfelde. “Visi, ar ko mums bijusi saskare, bijuši un ir simpātiski cilvēki!”

Nadeždas meita Nataļja strādā šūšanas uzņēmumā Aizputē. “Tikmēr mazmeitiņa dzīvojas ar vecmāmiņu,” pieteic Nadežda. “Vīrs Artjoms palika Ukrainā. Viņam viss ir kārtībā, strādā,” pastāsta Nataļja.

“Visur, kur vajag, braukājam ar autobusu. Cilvēki te ir lieliski, brīnišķīgi! Tik labi pret mums te visi izturas! Kur esam bijuši, tur viss vienmēr ir labi!” uzsver Tatjana. Bet vēlme atgriezties Dzimtenē ir stiprāka.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz