Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Grobiņas novada kalendārs jau rotā sienas

Grobiņas novada kalendārs jau rotā sienas
Foto: Ģirts Gertsons
12.12.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Grobiņnieki ietur tradīcijas un jauno gadu sagaida ar pašu darinātu novada kalendāru. 2020.gada tēma ir “Dažādā pasaule mums apkārt”. Tās apcerē gan ar radošajiem darbiem, gan zīmējumiem iesaistījās visas izglītības iestādes, arī pirmsskolas.

“Šogad svinam jau septīto gadskārtu. Kalendārs padevies košs un krāsains, jācer, ka tāds būs viss nākamais gads. Skaisti jau izskatās un skan: divi nulle, divi nulle,” saka Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja Ginta Kampare. “Pateicoties mūsu radošajiem bērniem un jauniešiem, kalendārā iekļauti 29 jauno censoņu darbi, kuriem atbalstu sniedza 20 pedagogi.”

Arī šogad darbus atlasīt bijis grūti. Lielākais prieks bijis redzēt, ka bērni pasauli sev apkārt redz kā krāsu paleti, kur katra krāsa ir ar savu raksturu un uzdevumu.

“Kalendārs nu jau uzsācis savas gaitas un apdzīvo daudzu mūsu sadarbības partneru iestāžu telpu sienas,” atklāj Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

2020.gada kalendāra vākus veidoja Grobiņas Mākslas un mūzikas skolas audzēknes Miranda Dūna un Lorēna Gulbe. Meitenēm palīdzēja un asistēja skolotājas Kristīne Ulberte un Liene Bernāte.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli