Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Grobiņas un Pāvilostas novados notiks zemessargu apmācība

Grobiņas un Pāvilostas novados notiks zemessargu apmācība
Foto: Publicitātes
06.09.2019 11:52

liepajniekiem.lv

7. un 8.septembrī Grobiņas un Pāvilostas novadu teritorijā notiks Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 44.kājnieku bataljona organizētā zemessargu apmācība.

Apmācību laikā zemessargi paplašināti apgūs praktisko orientēšanos diennakts gaišajā un tumšajā laikā, kā arī uzlabos fizisko sagatavotību, informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba Informācijas daļas galvenā speciāliste Guna Pričina.

Apmācību laikā notiks militārā transporta pārvietošanās pa Liepājas pilsētas, Grobiņas novada un Pāvilostas novada koplietošanas ceļiem un Latvijas valsts mežu teritoriju.

Nacionālajos bruņotajos spēkos augustā, septembrī un oktobrī intensīvi turpināsies militāro mācību cikls. Mācību un vingrinājumu laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietosies gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lidos militārās lidmašīnas un helikopteri.

Iedzīvotāji ir aicināti ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli