Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Izdod skeitparka noteikumus

Izdod skeitparka noteikumus
Foto: LETA
08.09.2016 07:01

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Domājot par ekstrēmo aktivitāšu cienītāju drošību, Grobiņā izveidoti skeitparka laukuma lietošanas noteikumi – informē Novada domes pārstāvis Valērijs Liepa. Līdz šim šādu noteikumu nebija. “Tie dos iespēju Pašvaldības policijai šo vietu iekļaut savā apgaitā, uzraudzīt skeitparka lietotājus un norādīt uz pārkāpumiem, ja tādi būs” norāda V. Liepa, noliedzot, ka ideja radusies kāda negadījuma dēļ.

Noteikumos minēts, ka laukumā aizliegts lietot alkoholiskos dzērienus un citas apreibinošas vielas, smēķēt, ievest dzīvniekus, braukt ar motorizētiem transportlīdzekļiem, kā arī izmantot speciāli nesagatavotus velosipēdus. Sportojot nepieciešams lietot drošības līdzekļus – ķiveri, ceļu un elkoņu sargus. Skeitparka elementus nedrīkst izmantot nokrišņu laikā un citos nepiemērotos apstākļos. Pirmsskolas vecuma bērni teritorijā drīkst atrasties tikai vecāku uzraudzībā. Sīkāk ar noteikumiem var iepazīties Grobiņas Novada domes mājaslapā.

Noteikumu pārkāpumu gadījumā iedzīvotāji aicināti zvanīt Grobiņas novada Pašvaldības policijai pa tālruni 26625333 vai Valsts policijai pa tālruni 26181033.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli