Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

“Jauno Latvijas sargu” balva paliek Priekulē

“Jauno Latvijas sargu” balva paliek Priekulē
Foto: Priekules vidusskola
13.11.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Patriotiskajā skolu jauniešu spēlē “Jaunie Latvijas sargi”, kas 8.novembrī notika Priekulē, 1. vietu un ceļojumu uz Stokholmu izcīnīja Priekules vidusskolas 9. klases komanda. Tās moto bija “Tikai ar komandas darbu mēs varam sasniegt uzvaru.”

Priekulnieki šoreiz bija pārliecinoši līderi, jo arī 2. un 3. vietā ierindojās šīs skolas pārstāvji. Komandā “Patriotiskie boomeri” startēja Annika Riekstiņa, Madara Gurauska, Amanda Dēzniece, Nils Džamils Vjaksa, Raivo Dirnēns un Ralfs Jansons.

“Piedaloties šāda veida aktivitātēs, var apgūt jaunas militārās iemaņas. Daži uzdevumi bija īpaši grūti, bez komandas tos nebūtu iespējams paveikt, jo katrs darīja to, ko vislabāk prot,” iespaidus pastāstīja Annika.

“Spēle kā piedzīvojums, piedzīvojums kā izaicinājums un izaicinājums kā pārbaudījums. Interaktīva stratēģiskā spēle realitātē ar šaušanu, vadību, radiosakariem un komandas sadarbību. Tradīcijām bagātināta, profesionālu militāristu vadīta, jauniešu gaidītā spēle ir iegājusi jau vēsturē,” savā “Facebook” kontā par jauniešu panākumiem priecājas Priekules vidusskola.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli