Pirmdiena, 4. marts Alise, Auce, Enija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

No Lieģiem līdz tuvākajai pasta nodaļai jāmēro 50 kilometru

Lieģu pasta nodaļu rīt, 29. novembrī, pievieno Liepājas 1. pasta nodaļai. “Latvijas Pasts” bija noteicis līdz rītdienai testa darba laiku, lai noskaidrotu, klientu vēlmes, cikos vērt durvis, – pulksten 7 vai 8. Novērošana vēl turpinājās, kad iedzīvotājus pārsteidza ciemā izlikta uzņēmuma informācija par nodaļas pārcelšanu, tātad slēgšanu.

No Lieģiem līdz tuvākajai pasta nodaļai jāmēro 50 kilometru
Grobiņas pasta nodaļā apmeklētāju netrūkst, bet citviet "Latvijas Pasts" nodaļas slēdz. Dienvidkurzemes novada pašvaldības vadītājiem ir bijusi saruna ar "Latvijas Pasta" vadību, domes priekšsēdētājs Aivars Priedols šo problēmu aktualizējis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Pašvaldība pasta nodaļu vajadzībām piedāvā telpas, tās pielāgojot, lai pakalpojuma sniedzējs paliktu novadā. "Es ļoti ceru, ka "Latvijas Pasta" vadība izpratīs lauku reģionu cilvēku vajadzības un izvēlēsies neslēgt pasta nodaļas," saka pašvaldības izpilddirektors Uldis Vārna. (Foto: Ģirts Gertsons)
Grobiņas pasta nodaļā apmeklētāju netrūkst, bet citviet "Latvijas Pasts" nodaļas slēdz. Dienvidkurzemes novada pašvaldības vadītājiem ir bijusi saruna ar "Latvijas Pasta" vadību, domes priekšsēdētājs Aivars Priedols šo problēmu aktualizējis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Pašvaldība pasta nodaļu vajadzībām piedāvā telpas, tās pielāgojot, lai pakalpojuma sniedzējs paliktu novadā. "Es ļoti ceru, ka "Latvijas Pasta" vadība izpratīs lauku reģionu cilvēku vajadzības un izvēlēsies neslēgt pasta nodaļas," saka pašvaldības izpilddirektors Uldis Vārna. (Foto: Ģirts Gertsons)
28.11.2023 00:15

liepajniekiem.lv

Pasts laukos ir dzīvība

“Man mute palika vaļā – viss izvākts, tukšs kā izslaucīts! Bija palikuši vairs tikai plaukti un darbiniece,” pagājušajā nedēļā pēc Lieģu pasta nodaļas apmeklējuma portālam liepajniekiem.lv teica sieviete, kas vēlējās palikt anonīma.

“Daudziem cilvēkiem bija sāpīga Durbes nodaļas likvidēšana, bet samierinājās un nāca uz Lieģiem. Nu nebūs pasta arī šeit.

Domāju, ka tā trūkumu visvairāk izjutīs seniori, jo pastā saņēma pensiju, bet nu jābrauc uz Liepāju.”

Lieģeniece redzējusi, ka pieved un izkrauj daudz pasta sūtījumu, tāpēc neizpratnē par nodaļas slēgšanu.

Pēc viņas domām, vietējiem iedzīvotājiem tā bija svarīga arī tāpēc, ka tur varēja samaksāt rēķinus. Parocīga tirdzniecības vieta, kurā pārdeva sadzīvei nepieciešamus sīkumus.

Sieviete uzskata, ka ar pasta nodaļu slēgšanu iznīcina laukus.

“Sola, ka pastnieks brauks uz mājām. No Liepājas! Pa cik pagastiem viņam būs jāriņķo?”

pasta kliente nav pārliecināta, ka pakalpojumi lauku iedzīvotājiem būt tikpat pieejami kā līdz šim.

Lieģu nodaļas apkalpoto teritoriju skaitā ir Vecpils pagasts. Tā iedzīvotāja Inta Dreimane izsakās skarbi – lēmumu par nodaļas slēgšanu var pieņemt tikai nezinīši, kuriem nav priekšstata, kā cilvēki dzīvo laukos un ko viņiem nozīmē pasts pagastā. “Tas uztur dzīvību,” viņa saka.

“Mēs pieredzējām, ka likvidē nodaļu Vecpilī, vēlāk – Durbē, un tagad nebūs arī Lieģos. Attālums no Vecpils līdz Liepājas pasta nodaļai – aptuveni 50 kilometri! Jārēķinās ar ceļa izdevumiem, plus tramvaja biļetes, un noteikti jāpaspēj uz autobusu.”

Vecpilniece min emocionālu aspektu – pasts pagastā izsenis bijis cilvēku vienotājs. Tur ļaudis satikušies, aprunājušies, nopirkuši periodikas izdevumus, kaimiņi un draugi kopīgi gājuši pēc pensijas.

Nu ir iespēja daudz ko nokārtot internetā. Jauniem cilvēkiem parocīgi, bet ne visiem senioriem ir iespēja un prasmes to darīt. Viņi kļūst par tādiem kā atstumtajiem, kaut visu mūžu godprātīgi strādājuši un maksājuši nodokļus, nopelnījuši cienīgas vecumdienas, tā spriež Inta.

Atmet rindai ar roku

Portāls uzrunāja Grobiņas pasta nodaļas apmeklētājas – cik daudz izmanto pasta pakalpojumus, un vai apmierina darba laiks?

Ārija Grudule galvenokārt Ziemassvētkos ar pasta starpniecību aizsūta dāvaniņas, kartītes. “Šodien nopirku aploksnes, markas, man patīk saņemt un sūtīt apsveikumus pa pastu. Agrāk pastā abonēju preses izdevumus, bet tagad tos lasu bibliotēkā, kas atrodas tuvumā,” stāstīja grobiņniece.

Pasta nodaļas darba laiks viņai īsti nepatīk, tāpēc ka ir nodarbināta un nevar aiziet uz pastu jebkurā laikā. Kad varētu, tad tas jau slēgts. 

“Šodien rinda pagara. Beigās izdomāju, ka man vēl kādu kartīti vajag, bet atmetu ar roku un nācu ārā, jo negribēju stāvēt otrreiz,”

Ārija teica, ka ieradusi pastā ieiet arī tāpat vien paskatīties, ko tur tirgo un kas notiek.

Foto: Ģirts Gertsons

Aija Ķuda no pasta izgāja samērā steidzīga, bet atvēlēja minūtes sarunai: “Esmu no Bārtas, kur tikko likvidēja pastu. Neteikšu, ka man tas bija ļoti vajadzīgs, bet aizgāju. Vietējiem iedzīvotājiem tas bija atkal viens mīnuss, it sevišķi veciem cilvēkiem.

Patiesībā – rokas nolaižas, un paliek smaguma sajūta, jo Bārtā – vienas durvis aizveras, otras durvis aizveras…

Šodien neko nenopirku. Esmu ierobežota laikā, bet stāv rinda, tāpēc noliku mantu atpakaļ un eju tālāk.”

Aija strādā skolā un uz pastu atsteidzās brīvstundā, bet parasti uz to netiek, jo līdz pulksten diviem, kad darba laiks beidzas, stundas nav beigušās.

Andra Ungere dzīvo Aizputē, strādā Aizputes pagastā. Lai nokļūtu pastā, brauc uz to pusdienlaikā, jo pēc darba laika tas slēgts.

“Jāpielāgojas, citu variantu jau nav,” viņu pasta nodaļas darba laiks neapmierina, tas pārāk īss. “Es arī šodien biju pastā, atdevu sūtījumu. Bija rindas.”

Andra novērojusi, ka apmeklētāju skaits atkarīgs gan no datuma, gan nedēļas dienas. Kad cilvēki saņēmuši naudu, tad kārto maksājumus vai ko nopērk.

“Mazā pilsētā vairāk iet uz pastu piektdienā, kad ir tirgus. Tad arī cilvēki no laukiem brauc iepirkties,” aizputniece pastāsta.

Pastnieks atbrauks uz mājām

Vai arī citviet Dienvidkurzemē tāpat kā Lieģos “Latvijas Pasts” uzskaitīja apmeklējumu?

Kurzemes reģiona vadītāja Diāna Bleiva atbild, ka uzņēmums pastāvīgi analizē pieprasījumu pēc pakalpojumiem un apmeklētību visās 182 pasta nodaļās Latvijā. To skaitā arī Dienvidkurzemē – Aizputē, Pāvilostā, Cīravā, Nīcā, Priekulē, Vaiņodē un Grobiņā; viņa uzskaita pasta nodaļas, kuras pastāvēs novadā no 29. novembra.

Tās strādā darbdienās; četras no plkst. 7 līdz 14, divas – no 7 līdz 13, divas – no 7 līdz 12. Savukārt Liepājas 1. pasta nodaļa – no 8 līdz 18.

“Pamatojoties uz konkrētās teritorijas iedzīvotāju skaitu, pasta pakalpojumu izmantošanas apjomu un patērētāju paradumiem, sniedzam pakalpojumus pasta nodaļās un ar pastnieka starpniecību klienta dzīvesvietā,” informē D. Bleiva.

Vai kādu nodaļu slēgs nākamgad? Par to lēmuma nav, atbild “Latvijas Pasta” Ārējās komunikācijas vadības daļas vadītāja Laila Kļaviņa. Paskaidro, ka

Lieģu pasta nodaļu pievieno Liepājai, jo to apmeklēja maz klientu, darba laika beigās viņu tikpat kā nebija.

Klientiem pasta pakalpojumi būs tikpat pieejami kā līdz šim, un tos saņems katrs, kurš pieteiks.

Pastnieku ir pietiekami, viņiem braukšanas maršrutus plānos un salāgos atbilstoši pieprasījumam.

Ja cilvēks strādā pilsētā un savās lauku mājās atgriežas pievakarē, viņš var izmantot iespēju pastnieku uzaicināt uzņēmumā un pakalpojumu saņemt darba laikā.

Atbild pēc 7 minūtēm

Pieteikt pastnieku uz mājām un noskaidrot dažādus jautājumus klienti aicināti, sazinoties ar zvanu centru pa diviem tālruņiem vai rakstot uz e-pastu.

Portāls liepajniekiem.lv gaidīja 7,09 minūtes, iekams telefonā atsaucās klientu apkalpošanas centra darbiniece.

Vai uzņēmums plāno palielināt operatoru skaitu, ja reiz jāgaida rindā?

Diāna Bleiva atbild, ka 75% klientu parasti saņem zvanu centra konsultāciju pirmajās 30 sekundēs. Kādā nedēļā situācija pasliktinājās, jo netipiski daudz cilvēku zvanīja par krāpniecību, tāpēc bija ilgāk jāgaida.

“Diemžēl, tuvojoties svētku laikam un pieaugot sūtījumu apjomam, krāpnieki izplata viltus ziņas. Aicinām arī portāla lasītājus būt uzmanīgiem un pārliecināties par drošību, saņemot ziņas par datu atjaunošanu vai citu it kā nepieciešamu informāciju,” piekodina D. Bleiva.

Uzziņai 

Vietas, kurās pieejams pastnieka apmeklējums mājās

Gavieze, Paplaka, Vībiņi, Dubeņi, Durbe, Vecpils, Kalvene, Bunka, Dunalka, Apriķi, Kazdanga, Kapsēde, Vērgale, Saka, Rude, Rucava, Sikšņi, Bārta, Kalēti, Gramzda.

Cenrādis

Pasta sūtījumu nosūtīšana – bezmaksas.

Pasta sūtījumu saņemšana – bezmaksas.

Preses abonēšana – 1,50 eiro par katru izdevumu + 1 eiro par kvīti.

Komunālo un citu rēķinu apmaksa – 1 eiro + saskaņā ar tarifu grāmatu.

Skaidras naudas iemaksa savā PNS kontā – 1 eiro + saskaņā ar tarifu grāmatu.

Skaidras naudas izmaksas no PNS konta – 8 eiro (līdz 200 eiro).

Norēķini pie pastnieka pieejami tikai skaidrā naudā.

Avots: pasts.lv

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz