Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

“Muzeju naktī” top zobu pasta ziloņiem

“Muzeju naktī” top zobu pasta ziloņiem
Foto: Publicitātes
25.05.2016 06:50

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Nedēļas nogalē daudzviet novados risinājās “Muzeju nakts” aktivitātes. Bārtā tā sākās ar zinātkāres centra “Zili brīnumi” eksperimentālu izrādi, kurā dedzināja, bet nesadedzināja piecu eiro banknoti.

Vēlāk arī gatavoja zobu pastu, kas izmēra ziņā derētu zilonim, mazos apmeklētājus cienāja ar turpat gatavotu saldējumu un rādīja citas brīnumainas lietas. Pēc tam muzeja pagalmā bērni iesaistījās aizraujošās sacensībās. Kamēr vieni imitēja golfa spēli, citi mēģināja mērķī ieslaucīt bumbu. Tad bija jāņem rokā ota un jānokrāso mazas durtiņas un jāpilda vēl citi uzdevumi, par ko varēja nopelnīt saldumus.

Dalībnieku gan nebija daudz, bet jautrība sita augstu vilni. Arī tad, kad, pakāpjoties pa bēniņu kāpnēm un ieskatoties tumsā, pretī, zaļas actiņas mirkšķinādams, tiecās muzeja gariņš.

Kad aiz loga jau bija tumšs, tematiskajā daļā “Durvis uz pasauli” pulcējās tie bārtenieki, kuri vēlējās doties neklātienes ceļojumos kopā ar Aiju Ķudu, kas stāstīja par braucienu uz Slovākiju, Viju Ansonsku, kas atcerējās ģimenes ceļojumu uz Franciju, un  Skaidrīti Gertneri, kas pirms mēneša, izmantojot tūrisma operatora “Tez Tour” pakalpojumus, apmeklēja Turciju un pārliecinājās, ka šajā valstī gaida un ciena tūristus.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli