Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Nav zināms, kad izpilddirektors sniegs paskaidrojumus

Nav zināms, kad izpilddirektors sniegs paskaidrojumus
Foto: Egons Zīverts
10.07.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Nīcas novada pašvaldības izpilddirektoram Andrejam Šakalam turpinās darbnespēja, tāpēc viņš nav sniedzis deputātiem paskaidrojumus par savu darbību Iepirkumu komisijas vadībā, informē Nīcas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Renārs Latvens. Neesot zināms, kad izpilddirektors varētu atgriezties darbā.

“A. Šakals ir atsūtījis paskaidrojošu vēstuli, ka viņam darbnespējas laikā neesot pieejas informācijai. Tāpēc viņš sniegšot paskaidrojumus tad, kad atgriezīsies. Nekādus termiņus viņš vēstulē nav norādījis,” pastāsta R. Latvens.

“Kurzemes Vārds” jau rakstīja, ka Nīcas novada dome 14. maijā pieņēma lēmumu domes priekšsēdētājam Agrim Petermanim pieprasīt A. Šakalam sniegt paskaidrojumus par viņa kā Iepirkumu komisijas vadītāja darbu, sagatavojot iepirkumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu novadā. Iepirkumā uzvarēja SIA “Clean R”, un turpmākos septiņus gadus gružu izvešanas tarifs būs 20,66 eiro par kubikmetru bez PVN, kas ir visaugstākais Latvijā. Jau sēdes dienā A. Šakalam bija slimības lapa, un dome pieprasījumu sniegt paskaidrojumus nosūtīja viņam ierakstītā vēstulē.

“Pagaidām viņš var slimot,” saka R. Latvens, “termiņus nevar pateikt un īsti neko nevaram mainīt.” Izpilddirektora pienākumus uz daļēju slodzi pilda Komunālās pārvaldes vadītājs Aigars Veiss. Vaicāts, vai tādējādi tiek paveikts viss izpilddirektora darba apjoms, priekšsēdētāja vietnieks skaidro, ka “mēģinām darīt visu, process neapstājas, padalām pienākumus, un viss tiek darīts.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli