Svētdiena, 26. maijs Varis, Eduards, Edvards
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Novada godalgotais uzņēmējs Jānis Lagzdiņš: Jādara ir šodien, nevis rīt vai parīt

Vēl pirms stundas viņš Dunalkā slidoja pa pārplūdušo Durbes upi pie mājām, spēlēja hokeju četri pret četri, bet nu jau stāvēja uz Liepājas teātra skatuves un runāja mikrofonā. “To visu es paguvu, pateicoties savai sievai Lanai. Viņa man izvārīja garšīgu zupu un salika drēbes. Paldies mūsu otrajām pusītēm!” teica SIA “Grīnus” īpašnieks Jānis Lagzdiņš, turot rokās Dienvidkurzemes novada pašvaldības balvu “Pakalpojumu sniedzējs 2023”. Viņa uzņēmums veido, labiekārto un apsaimnieko ainavas.

Novada godalgotais uzņēmējs Jānis Lagzdiņš: Jādara ir šodien, nevis rīt vai parīt
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
12.01.2024 00:20

liepajniekiem.lv

Pirmā darbaudzināšana

Jānis uzauga trīs bērnu ģimenē. Viņam divas vecākas māsas – Melita, kas mācās par pediatri, un Lelde, kas strādā mežizstrādes – Ostas uzņēmumā.

Visi mācījušies Dunalkas skolā, kur mamma Daiga bija skolotāja. Savu karjeru viņa beidza līdz ar skolas likvidēšanu. Tētis Aigars strādā celtniecībā.

Kas nākamo uzņēmēju ievirzīja tagadējā profesionālajā dzīves ceļā? “Mani jau no bērnības interesēja, kā veikalos pārdod un pērk preces,” viņš sāk stāstīt.

“Puikas gados strādāju zālāju sēklu ražošanas saimniecībā “Krastmaļi”.

Biju nepaklausīgs bosiks, bet tur mani labi izaudzināja un pastāstīja, ka darbs jādara kvalitatīvi.”

Viņam bija sēklu laukos jāizrauj sārņaugi, kas tur neiederas, – kviešos jāmeklē vējauza. Darbs vienmuļš, bet atbildīgs, jo nokultajai ražai jābūt tīrai.

Jānis atceras, ka reiz tālumā lauka stūrī pamanījis augu, kas izskatījās pēc vējauzas. Domājis – bet varbūt kas cits un varbūt kombains tur nemaz neiebrauks… Taču sirdsapziņa nelika mierā, un dienas beigās jaunais strādnieks aizbrauca to stūri apskatīties un vējauzu izrāva.

“Tāda attieksme nāca tikai pēc laika. Sākumā domāju citādāk, ka varbūt var mazliet lēnāk strādāt, ik pa laikam – atpūtiņu,” uzņēmējs atzīstas.

“Beigās gan jau bija kā tagad, kad gribas, lai visi darbi iet raiti un katrs zina, kas viņam jādara. Cilvēkam darbdienā sava alga jānopelna. Ja tas netiek izdarīts, tad vairs nav ekonomiski efektīvi.”

Prasa kvalitāti

Kolektīvs mazs – sezonā līdz desmit cilvēkiem. Ziemā – trīs četri. Pa visiem augstā darba izpildes latiņa jānotur.

“Mēs piedāvājam labiekārtošanas pakalpojumus – veidojam dārzus, kopjam tos, mūsu īpašā nozare ir saistīta tieši ar zālienu ierīkošanu. Gadās, ka klients zvana: viens stūris palicis nenopļauts. Es uzreiz zvanu darbiniekiem un saku:

“Mēs nelabosim rīt vai parīt, bet brauksim izdarīt šodien.”

Un nākamreiz vispirms jāapskatās, vai viss kārtībā, tikai pēc tam jābrauc prom,” Jānis atklāj darba ikdienu.

Būt pašam atbildīgam un prasīt tādu attieksmi no darbiniekiem neesot grūti, jo uzņēmumā izveidojies labs komandas kodols.

Pavasarī, vasarā “Grīnus” piepulcina studentus, palīgus sezonā. Reizēm, kad visi pārspriež darbus, Jānim citi stāsta, ka kaut ko nevar izdarīt, tad es atbildu: “Var gan. Ja ne jūs, tad es,” un izdara. Un netiek prasīts vairāk, kā var izdarīt.

Tik daudz, ka tad reizēm neatliek laika projekta rakstīšanai, piedalīties publiskos iepirkumos, jo pats ir lietvedis, nedaudz kārto grāmatvedības dokumentus, sazinās ar pakalpojuma pircējiem, apbraukā objektus, mēra un pieņem, raksta rēķinus.

“Man gribas arī darīt fizisko darbu, pašam visur būt klāt. Pēdējos gados jau vairāk izdodas darbus deleģēt un virzīt uzņēmumu tālāk uz izaugsmi,” uzņēmējs atklāj, kā mainās pats.

Tic lauku nākotnei

“Kad es iesāku strādāt, man ļoti nepatika brīvdienas, jo likās, ka viss apstājies. Man prasās kustību. Taču tagad esmu priecīgs, ka ir brīvā svētdiena, un to cenšos izbaudīt. Citreiz sanāk strādāt, bet tad man sievai ļoti jāpamato, kāpēc neatpūšos,” Jānis atklāj.

Brīvdienās iet medībās, agrāk daudz sportoja – skrēja. Piedalījies pusmaratonos, Rīgā pieveicis vienu maratonu, 18 gados noskrēja 42 kilometrus.

“Darbdienu beigās esmu kopā ar ģimeni, paspēlējos ar meitu. Man ļoti patīk pavadīt laiku ar Emmu,” tēta sirds atmaigst.

Viņš tic laukiem. Pats dzīvo mājā, ko uzcēla nojaukta grausta vietā, iekopis ap to apkārtni. “Tagad liekas, ka ir pagrimums – slēdz pasta nodaļas, likvidē skolas, maz kas notiek. Taču kaut kas arī mainās – Dunalkas skolas vietā ienāca pansionāts, pagastnamā remontē un kaut kas būs.

Es pagaidām esmu mierā ar sevi un izdarīto, jo strādāts daudz.”

“Grīnus” sāka no nulles, ar 200 eiro, ko iemaksāt par darba automašīnu. Radi, draugi palīdzējuši darbos, bet iespējas iegūt finansējumu meklēja īpašnieks. Par daļēju finansiālu atbalstu paldies “Liepājas rajona partnerībai”.

“Vai Jānis Lagzdiņš jūtas laimīgs? Atbilde seko momentā: “Jā! Manā izpratnē, laime iet kopā ar prieku un mieru. Tā ir tad, kad slikto lietu mazāk nekā labo, tās dod dzīvesprieku. Man šobrīd labā netrūkst. Un blakus ir sieva, atbalstītāja un draugs.”

Nemiers urda kopš bērnības

“Man Jānis saistās ar to, ka bija ģitārists. Kultūras namā dzima vokāli instrumentālais ansamblis, un tajā muzicēja gan Jānis, kas spēlēja soloģitāru, gan viņa tēvs, kas bija bundzinieks,” atceras Dunalkas kultūras darba organizatore Inta Dreimane.

“Kolektīvs darbojās labu laiku, un tad varēja redzēt, ka Jānim patīk viss kaut kas jauns. Bija aktīvs.”

Uzņēmuma “Krastmaļu sēklas” direktors Mārtiņš Flaksis tagad Jāņa sadarbības partneris – pārdod SIA “Grīnus” zāliena sēklas. Taču pazīst novadnieku kopš tā laika, kad viņš vasarās strādāja “Krastmaļos”.

“Man lielākais prieks, ka laukos ir šādi cilvēki kā Jānis, lai kur viņi sniegtu pakalpojumu un kurā nozarē darbotos. Pateicoties viņiem, lauki var izdzīvot,”

uzsver M. Flaksis.

Viņš labpatikā noraugās, ka Jānim izdodas un jaunais uzņēmējs strādā ar mērķi. Kā jau, kad atradis un dara to, kas patīk un interesē.

“Ka viņam būs savs uzņēmums vai kas cits paša vadīts, to jau varēja just sen, tāpēc ka uzņēmīgs un spējīgs organizēt. Tas arī tagad redzams – Jānis pats visu nokārto savam uzņēmumam,” vērtē sēklaudzētājs.

Pakalpojumu sniedzēja balvas ieguvēju pazīst viņa draugs Matīss Grasmanis. “Likumsakarīgi, ka viņam atzinība, tāpēc ka ir cilvēks, kurš strādā kārtīgi,” viņš saka par Jāni.

Abi ir skolasbiedri un auguši viens otram tuvumā. “Kaut Jānis par mani nedaudz jaunāks, es uz viņu skatījos kā uz paraugu.

Ļoti godīgs, vienmēr ņēma pie sirds, ja kas notika, kā nevajadzētu būt,”

atceras Matīss. 

Viņam draugs ir stāstījis, ka vienmēr galvā bijušas domas, kā kaut ko darīt, uzsākt, attīstīt. Tāpēc arī kādu laiku ņēmies ar bitēm. “Sabiedrisks, atsaucīgs, ap viņu ir cilvēki. Mēs pēdējo Jaungadu nosvinējām kopā pie viņa mājās.”

Matīsam atmiņā zīmīga frāze, ko Jānis minējis, – viņš vienmēr apzinājies, ka dzīve ir īsa.

Foto: Egons Zīverts

Vizītkarte

Jānis Lagzdiņš

 • 28 gadus vecs.
 • Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvis lauksaimniecības uzņēmuma vadītāja diplomu, Liepājas Universitātē – maģistra grādu uzņēmējdarbībā.
 • Ģimene – sieva Lana, gandrīz divarpus gadus veca meita Emma.
 • Augstu vērtē brīvdienas, ko pavada atpūšoties, patīk lasīt grāmatas.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz